Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284360945
Pris fra 377,01 krtil 407 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 29,99 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 356,93 kr 4. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 377.01 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 22-H 500- L 400
377,01 kr
Til butik
Thermrad Radiator 22-H 500- L 400 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 3

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Hardware
EAN: 8698284360945
Varenr.: 9351019823441
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W
388 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 22-h 500- l 400
392,5 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 22, H500 mm x L400 mm
407 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator 22-500-400
407 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk377,01 kr377,01 krKøb
2CS MEGASTORE DK388 kr427 krKøb
3MaintainIt392,5 kr392,5 krKøb
4WATTOO.DK407 kr407 krKøb
5Elvvs.dk407 kr407 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W i 172 dage. Laveste pris i perioden er 356,88 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 394 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 378 kr.

Den nuværende pris på 377,01 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 22-500-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 376W. Ydelse 60/40/20 306W. Ydelse 45/35/20 178W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026377,01 kr10,99 kr (3%)
2. jun. 2026388 kr10,99 kr (3%)
1. jun. 2026377,01 kr10,99 kr (3%)
29. maj 2026388 kr4,5 kr (1%)
10. maj 2026392,5 kr7,69 kr (2%)
2. maj 2026384,81 kr3,56 kr (1%)
26. apr. 2026381,25 kr1,09 kr (0%)
18. apr. 2026380,16 kr18,57 kr (5%)
14. apr. 2026361,59 kr27,41 kr (7%)
13. apr. 2026389 kr27,41 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret