Gå til hovedindhold

THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W

ThermradRadiatorerEAN: 8698284361492
Pris fra 254,01 krtil 329 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74,99 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 243,63 kr 14. apr.

Sammenlign priser på THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 254.01 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Thermrad Radiator 11-H 600- L 400
254,01 kr
Til butik
Thermrad Radiator 11-H 600- L 400 billede

Produktinformation

THERMRAD COMPACT 4 radiator med 4 stk ½" anboringer placeret som A-B-C-D. Fremstillet efter EN-442. Leveres incl topriste og gavle samt bæring, prop og luftskrue. Lakeret i hvid Ral 9016 THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½" anb. Ydelse 70/40/20 2

Produktspecifikationer

Mærke: Thermrad
Kategori: Heating Radiators
EAN: 8698284361492
Varenr.: 9351018611025
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad radiator 11-h 600- l 400
261,25 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Type 11, H600 mm x L400 mm
270 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad Radiator 11-600-400
270 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk254,01 kr254,01 krKøb
2MaintainIt261,25 kr261,25 krKøb
3WATTOO.DK270 kr270 krKøb
4Elvvs.dk270 kr270 krKøb
5CS MEGASTORE DK329 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W

PriceData har fulgt prisen på THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 236,48 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 263 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 254,01 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for THERMRAD RADIATOR 11-600-400 4 x ½ anb. Ydelse 70/40/20 255W. Ydelse 60/40/20 209W. Ydelse 45/35/20 124W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026254,01 kr7,24 kr (3%)
2. jun. 2026261,25 kr7,24 kr (3%)
1. jun. 2026254,01 kr7,24 kr (3%)
10. maj 2026261,25 kr2 kr (1%)
2. maj 2026259,25 kr5,5 kr (2%)
21. apr. 2026253,75 kr2,39 kr (1%)
18. apr. 2026256,14 kr12,51 kr (5%)
14. apr. 2026243,63 kr6,37 kr (3%)
13. apr. 2026250 kr6,37 kr (3%)
21. mar. 2026243,63 kr6,37 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret