Gå til hovedindhold

Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W.

ThermradRadiatorerEAN: 8698284361126
Pris fra 711 krtil 802 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 91 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 693 kr 29. maj

Sammenlign priser på Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 711 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
711 kr
Til butik
Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W. billede

Produktspecifikationer

Mærke: thermrad
Kategori: Radiatorer
Farve: 1
Artikel nr.: 1200034498
EAN: 8698284361126
Varenr.: 8032029
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Thermrad c 4 plan 22-500-500 397w
743,75 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Thermrad C 4 Plan Radiator 22-500-500
775 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Thermrad Compact 4 Plan Type 22, H500 mm x L500 mm
802 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK711 kr750 krKøb
2MaintainIt743,75 kr743,75 krKøb
3Elvvs.dk775 kr775 krKøb
4WATTOO.DK802 kr802 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W.

PriceData har fulgt prisen på Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W. i 169 dage. Laveste pris i perioden er 693 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.066 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 770 kr.

Den nuværende pris på 711 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Thermrad Compact 4 plan radiator 22-500-500 4 x ½ anb.Ydelse 70/40/20 397W.Ydelse 60/40/20 320W.Ydelse 45/35/20 192W. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026711 kr9 kr (1%)
1. jun. 2026702 kr9 kr (1%)
29. maj 2026693 kr39 kr (5%)
28. maj 2026732 kr11,75 kr (2%)
2. maj 2026743,75 kr22,5 kr (3%)
21. apr. 2026721,25 kr22,75 kr (3%)
18. apr. 2026744 kr31,5 kr (4%)
4. apr. 2026712,5 kr31,5 kr (4%)
3. apr. 2026744 kr31,5 kr (4%)
29. mar. 2026712,5 kr31,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret