Gå til hovedindhold

Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified

Pris fra 504 krtil 719 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 496 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 504 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermaltake SMART W3 700W 700Watt 80 PLUS
504 kr
Til butik
Thermaltake SMART W3 700W 700Watt 80 PLUS billede

Produktinformation

Thermaltake SMART W3 700W - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS - AC 100-240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PS-SPW-0700NNFAWE-1
EAN: 4711475645424
Varenr.: 1002304132
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified
513 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Thermaltake Smart W3 700W strømforsyning - ATX 24-pin, sort
-3%699 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thermaltake Smart W3 700W strømforsyning - ATX 24-pin, sort billede

Produktinformation

Stabil ATX strømforsyning til din PCThermaltake Smart W3 700W leverer pålidelig strøm til din stationære PC. Med 700 W total effekt og aktiv PFC får du en solid basis til gaming- og arbejdsbyg, hvor stabilitet og ro i sindet er i fokus. En 12 cm blæser med FDB-leje sørger for effektiv køling, mens den fysiske tænd/sluk-knap giver fuld kontrol.Bygget til sikker og fleksibel driftStrømforsyningen er ATX 3.1-kompatibel og udstyret med omfattende beskyttelser: over-/underspænding, overstrøm, overeffekt, overophedning og kortslutning. Med op til 58,33 A på +12 V-skinnen er der kapacitet til moderne komponenter. Ikke-modulære kabler og flere længder gør det nemt at nå både bundkort, lagerdrev og grafikkort i almindelige kabinetter.Formfaktor: ATX, version 3.1Total effekt: 700 W+12 V samlet effekt: 700 W, max strøm 58,33 A+3,3 V / +5 V samlet effekt: 110 W, max strøm 18 A pr. skinne+5Vsb: 15 W, max strøm 3 A-12 V: 3,6 W, max strøm 0,3 AEffektfaktor-korrektion: AktivBlæsere: 1 × 12 cm (FDB)MTBF: 100.000 tSikkerhedsfunktioner: Underspænding, overspænding, overstrøm, overeffekt, overophedning, kortslutningTilslutninger: 24-pin ATX, 4+4-pin EPS, 2 × PCIe 6+2-pin, 4 × SATA, 4 × MolexKabeltype: Ikke-modulærKabellængder: Bundkort 60 cm; PCIe 65 cm; SATA 50/65/80/95 cm; Molex 50/65/80/95 cmIndgang: 100 – 240 V, 12 – 6 A, 50/60 HzHoldetid: 17 msMål (H × B × D): 8,6 × 15 × 14 cmDriftstemp.: 5 – 40 °C; Luftfugtighed: 20 – 85 %Opbevaringstemp.: -40 – 55 °C; Luftfugtighed: 10 – 95 %Farve: Sort...

Produktspecifikationer

Mærke: THERMALTAKE
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 0.11g
EAN: 4711475645424
Varenr.: 2096214
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermaltake Smart W3 700W strømforsyning - ATX 24-pin, sort
-3%719 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK504 kr504 krKøb
2Proshop DK513 kr552 krKøb
3Boligcenter DK699 kr699 krKøb
4Vivas DK719 kr798 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified

PriceData har fulgt prisen på Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified i 179 dage. Laveste pris i perioden er 496 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 622 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 538 kr.

Den nuværende pris på 504 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Thermaltake SMART W3 700W Strømforsyning - 700 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026504 kr4 kr (1%)
24. maj 2026500 kr4 kr (1%)
13. maj 2026504 kr4 kr (1%)
12. maj 2026500 kr4 kr (1%)
11. maj 2026504 kr4 kr (1%)
10. maj 2026500 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026504 kr8 kr (2%)
29. apr. 2026496 kr8 kr (2%)
26. apr. 2026504 kr4 kr (1%)
22. apr. 2026500 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret