Gå til hovedindhold

Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm

Pris fra 332 krtil 449 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 117 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 21. maj

Sammenlign priser på Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 332 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Thermalright Phantom Spirit 120 Køler (sort)
332 kr
Til butik
Thermalright Phantom Spirit 120 Køler (sort) billede

Produktinformation

Thermalright Phantom Spirit 120 Køler (sort) - 120mm, LGA 115x/1200/1700/2011/2066, AM4/5 - Blæsere/kølere/vandkøling CPU - Luftkøling

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: vandkøling
Artikel nr.: Phantom Spirit 120
EAN: 0814256015424
Varenr.: 1311387
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermalright Phantom Spirit 120 CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
346 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright Phantom Spirit 120 - CPU Luftkøler - Max 26 dBA
349 kr
Til butik
Thermalright Phantom Spirit 120 - CPU Luftkøler - Max 26 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851 / LGA2011 / LGA2011-V2 / LGA2066 / , støjniveau: max 25.6 dBA, luft tryk: max 66.17 CFM, statisk lufttryk: max 1.53 mmH₂O, køler RPM: - max 1500 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM tilslutning, 2 x 120mm kølere, 7 heatpipes, køler højde: 157mm, inkl kølepasta, farve: sort / sølv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Thermalright
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: Phantom Spirit 120
EAN: 0814256015424
Varenr.: 3204291
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm
364 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler Thermalright Phantom Spirit 120, sort - 120 mm
-24%419 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler Thermalright Phantom Spirit 120, sort - 120 mm
-23%439 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermalright Phantom Spirit 120 CPU Køler 1-pack Sort 120 mm
439 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermalright Phantom Spirit 120 Black - CPU cooler CPU Køler - GEEKD.dk
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK332 kr332 krKøb
2CompuMail DK346 kr346 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4CS MEGASTORE DK364 kr403 krKøb
5Boligcenter DK419 kr419 krKøb
6Vivas DK439 kr508 krKøb
7Ultrashop439 kr439 krKøb
8Geekd449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 332 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Thermalright Phantom Spirit 120 - Processor-køler - (for: LGA115x Socket, LGA1200, LGA1700, LGA1851, LGA2011, LGA2066, AM4, AM5) - nikkelbelagt kobberbase - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026332 kr3 kr (1%)
21. maj 2026329 kr3 kr (1%)
11. maj 2026332 kr3 kr (1%)
5. maj 2026329 kr3 kr (1%)
4. maj 2026332 kr14 kr (4%)
7. feb. 2026346 kr9 kr (3%)
1. feb. 2026337 kr12 kr (3%)
15. jan. 2026349 kr3 kr (1%)
10. jan. 2026346 kr3 kr (1%)
8. jan. 2026349 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret