Gå til hovedindhold

Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding

Pris fra 157 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 154 kr 14. maj

Sammenlign priser på Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Thermal Grizzly CPU Contact Frame Kølerramme 1-pack Sort
157 kr
Til butik
Thermal Grizzly CPU Contact Frame Kølerramme 1-pack Sort billede

Produktinformation

Thermal Grizzly CPU Contact Frame - Kølerramme - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: TG-CF-i13G
EAN: 4260711990748
Varenr.: 1001626826
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Thermal Grizzly Intel 12th, 13th & 14th Gen - CPU Contact Frame CPU Køler - GEEKD.dk
-30%161 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Thermal Grizzly Intel 12th, 13th & 14th Gen - CPU Contact Frame CPU Køler - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til at sænke din CPU-temperatur med op til 10 °C? 🔥 Intel's standard ILM skaber ujævn kontakt på din CPU - men nu kan du fikse det problem for altid. Thermal Grizzly CPU Contact Frame erstatter fabrikssystemet og giver dit high-end setup den

Produktspecifikationer

Kategori: CPU Luftkøler
EAN: 4260711990748
Varenr.: 49672419967312
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Thermal Grizzly Contact Frame For Cpu Intel 13th/14th Gen
174 kr
Til butik
Thermal Grizzly Contact Frame For Cpu Intel 13th/14th Gen billede

Produktinformation

Sænker CPU-temperaturer ved at øge kølerens kontaktflade Flytter soklens kontaktryk ud mod kanterne og forhindrer, at IHS bøjer Let at samle, intet særligt tilspændingsmoment kræves ved montering Anodiseret aluminium, kompatibel med LGA1700 til 12.–14. gen Intel Fremstillet i Tyskland, udviklet sammen med overclockeren Roman Hartung...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: CPU
Artikel nr.: TG-CF-I13G
EAN: 4260711990748
Varenr.: 5020018739
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Thermal Grizzly CPU Contact Frame – kontaktramme til Intel 13. og 14. generations
188 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Thermal Grizzly CPU Contact Frame Kølerramme 1-pack Sort
219 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK157 kr157 krKøb
2Geekd161 kr161 krKøb
3Dustin DK174 kr260,25 krKøb
4Teknikproffset DK188 kr237 krKøb
5Ultrashop219 kr219 krKøb
6Proshop DK259 kr298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding

PriceData har fulgt prisen på Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding i 182 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Thermal Grizzly CPU Contact Frame for Intel 13th gen Raptor Lake & 14th gen Raptor Lake-S - Modding de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026157 kr3 kr (2%)
14. maj 2026154 kr1 kr (1%)
16. apr. 2026155 kr7 kr (5%)
24. feb. 2026148 kr13 kr (8%)
23. feb. 2026161 kr13 kr (7%)
22. feb. 2026174 kr13 kr (8%)
19. feb. 2026161 kr30 kr (23%)
10. jan. 2026131 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret