Gå til hovedindhold

Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose

TherabodySportsartiklerEAN: 0840295408606
Pris fra 1.291 krtil 1.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 508 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.281 kr 5. maj

Sammenlign priser på Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1291 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Therabody TheraGun Mini 3 Desert Rose
1.291 kr
Til butik
Therabody TheraGun Mini 3 Desert Rose billede

Produktinformation

Therabody Theragun Mini 3 Desert RoseDen tredje generation af Therabody’s populære Mini er blevet endnu lettere, mere bærbar, men stadig lige så kraftfuld og effektiv som sine forgængere. Bevist at lindre ømhed, mindske spændinger og reducere stress, gør Theragun Mini til den perfekte følgesvend. Dens lille størrelse gør det nemt at have den med i tasken til arbejde, rejser eller træning. Theragun Mini har et ergonomisk greb, tre videnskabeligt designede tilbehør og en stille, men kraftfuld motor, der er klar, uanset hvor du er. For en endnu bedre oplevelse og tips til, hvordan man får mest ud af sin Theragun, kan den nemt tilsluttes Therabody’s app, hvor du får vejledning med genopretningsrutiner, der passer til dig. Appen indeholder tydelige videoinstruktioner om, hvordan du skal bruge produktet, og hvilke tilbehør der anbefales.• Therabodys mindste og mest bærbare massagepistol nogensinde.• Rundet ergonomisk greb. • Styrres nemt med en knap.• 3 hastigheder med LED-indikatorer.• 3 videnskabeligt designede massagehoveder til forskellige dele af kroppen.• Stille og kraftfuld motor.• Op til 180 minutters batteritid. • Oplades nemt via USB-C (Kabel medfølger).• Rejselås for at forhindre, at den starter utilsigtetAnvendelse: Therabody TheraGun Mini 3 Desert Rose...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Beauty Tech
Artikel nr.: 850344
EAN: 0840295408606
Varenr.: 3425-114-0002
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Therabody Theragun Mini 3 Str. ONE SIZE Pink Unisex
-20%1.448 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Therabody Theragun Mini 3 Str. ONE SIZE Pink Unisex billede

Produktinformation

Theragun Mini 3rd Gen er den mest kompakte og brugervenlige massagepistol i Therabodys serie – perfekt til hurtig lindring, restitution og muskelafspænding, uanset hvor du befinder dig. Den er mindre, lettere og mere støjsvag end tidligere generationer og giver effektiv perkussionsmassage med op til 2400 slag i minuttet. Mini 3rd Gen leverer dybdegående behandling på ømme og spændte områder og er ideel til at have med i træningstasken, tasken eller på rejsen.Tre hastighedsniveauer, forbedret ergonomi og USB-C opladning gør den nem at bruge i hverdagen.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: diverse
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 0840295408606
Varenr.: 337285
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Therabody Theragun Mini 3.0 Massageapparat Beige
1.497 kr
Til butik
Therabody Theragun Mini 3.0 Massageapparat Beige billede

Produktinformation

Therabody Theragun Mini 3.0. Massagetyper: Perkussiv massage, Normal brug: Universel, Produktfarve: Beige. Strømkilde type: Batteri, Batteriets levetid: 150 min.. Bredde: 135 mm, Dybde: 116 mm, Højde: 96 mm. Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Artikel nr.: TG0004128-3A60
EAN: 0840295408606
Varenr.: 1003586201
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose
1.584 kr
Til butik
Gå til Body & More
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Theragun Mini 3 Desert Rose
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lyko DK1.291 kr1.291 krKøb
2Løbeshop DK1.448 kr1.448 krKøb
3CompuMail DK1.497 kr1.497 krKøb
4Proshop DK1.584 kr1.584 krKøb
5Body & More1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose

PriceData har fulgt prisen på Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.232 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.584 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.424 kr.

Den nuværende pris på 1.291 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Therabody Theragun Mini 3rd Generation - Desert Rose de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 20261.291 kr10 kr (1%)
5. maj 20261.281 kr167 kr (12%)
9. apr. 20261.448 kr34 kr (2%)
2. apr. 20261.482 kr43 kr (3%)
27. mar. 20261.525 kr43 kr (3%)
12. mar. 20261.482 kr43 kr (3%)
26. feb. 20261.525 kr59 kr (4%)
19. feb. 20261.584 kr102 kr (7%)
11. feb. 20261.482 kr77 kr (5%)
7. feb. 20261.559 kr77 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret