Gå til hovedindhold

Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå

TherabodyMassageapparaterEAN: 0840295401898
Pris fra 3.998 krtil 4.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.001 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.749 kr 22. apr.

Sammenlign priser på Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3998 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody Theragun PRO PLUS
3.998 kr
Til butik
Therabody Theragun PRO PLUS billede

Produktinformation

- Lindre smerte - Hurtigere restitution - Behandle led - Forbedre mobilitet - Forbedre ydeevne - Standard Ball - Massage af hele kroppen for at reducere spændinger. - Dampener - Reducerer ømhed og smerter i ømme eller følsomme områder. - Thumb - Lænd og triggerpunkter for at lindre smertefulde knuder. - Micro-point - Øger blodcirkulationen og stimulerer restitution. - Wedge - Skulderblade, IT-bånd, skrabning og udskylning. Theragun PRO Plus-enheden er Therabodys mest avancerede enhed for dem, der utrætteligt søger at nå deres præstationsgrænse. Denne avancerede multi-terapi enhed kombinerer vores stærkeste dybe muskel percussive massage med næroptisk infrarød LED-lysterapi, vibrationsterapi, varmeterapi, koldterapi (sælges separat) og åndedrætsøvelser. Med metoder, der er bevist at booste præstationer og er betroet af professionelle, hjælper Theragun PRO Plus med at lindre smerte, optimere restitution og forbedre mobilitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Therabody
Kategori: Massage
Artikel nr.: TG0003970-3A10
EAN: 0840295401898
Varenr.: 3351061
Gå til Body & More
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Theragun PRO Plus
3.999 kr
Til butik
Theragun PRO Plus billede

Produktinformation

Oplev ultimativ restitution med Theragun Er dine muskler trætte efter træning eller en lang arbejdsdag? Forestil dig en enhed, der ikke kun lindrer ømhed, men også forbedrer din mobilitet og fremskynder restitutionen. Theragun PRO Plus er mere end en tr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Body & More
Kategori: Massagepistol
EAN: 0840295401898
Varenr.: shopify_DK_10259020185864_51534257684744
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Therabody Masażer ręczny Therabody Theragun Pro Plus
4.076 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå
-75%4.399 kr
Før 17.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå
-75%4.419 kr
Før 17.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Theragun PRO Plus Massageapparat Sort
4.591 kr
Til butik
Gå til Bodystore DK
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Theragun PRO Plus Massagepistol
4.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.998 kr3.998 krKøb
2Body & More3.999 kr3.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.076 kr4.076 krKøb
4Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
5Vivas DK4.419 kr4.498 krKøb
6CompuMail DK4.591 kr4.591 krKøb
7Bodystore DK4.999 kr4.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå

PriceData har fulgt prisen på Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå i 175 dage. Laveste pris i perioden er 3.749 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 3.998 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.963 kr.

Den nuværende pris på 3.998 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Massagepistol Therabody Theragun Pro Plus - sort/blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.998 kr23 kr (1%)
24. maj 20263.975 kr23 kr (1%)
23. maj 20263.998 kr23 kr (1%)
20. maj 20263.975 kr23 kr (1%)
27. apr. 20263.998 kr249 kr (7%)
22. apr. 20263.749 kr249 kr (6%)
2. apr. 20263.998 kr10 kr (0%)
22. mar. 20263.988 kr10 kr (0%)
19. mar. 20263.998 kr10 kr (0%)
16. mar. 20263.988 kr46 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret