Gå til hovedindhold

Microids The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action

MicroidsSpilEAN: 3701529505713
Pris fra 195 krtil 239 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159,95 kr 16. apr.

Sammenlign priser på The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 195 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action
-35%195 kr
Før 298 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action billede

Produktinformation

PS5

Produktspecifikationer

Mærke: Microids
Kategori: Spil
Artikel nr.: 3701529505713
EAN: 3701529505713
Varenr.: 3259948
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
The Smurfs: Dreams playstation 5 Spil - GEEKD.dk
229 kr
Til butik
The Smurfs: Dreams playstation 5 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Tag med ind i drømmenes magiske univers med The Smurfs: Dreams på PS5 — et 3D‑platformspil fuld af farver, fantasi og eventyr for hele familien. Du hopper direkte ind i drømmeverden efter drømmeverden, hvor Smølferne skal reddes fra en ond forbandelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Microids
Kategori: Spil
EAN: 3701529505713
Varenr.: 52361233957200
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
The Smurfs: Dreams (PS5)
239 kr
Til butik
The Smurfs: Dreams (PS5) billede

Produktinformation

Gargamel har udtænkt en ny ondskabsfuld plan for at fange smølferne. Han har kastet en snedig forbandelse over sarsaparillabuskene, som får smølferne til at falde i dyb søvn, når de spiser de lækre blade. Begiv dig ud på en drømmeagtig færd for at vække alle smølferne, før den onde Gargamel når frem til landsbyen! Denne episke rejse vil kaste dig ud i en spiloplevelse, der er lige så spændende, som den er uforudsigelig - i drømmeverdenen kan spænding hurtigt blive til mareridt når som helst. Alene eller sammen med en ven kan du opdage fortryllende steder og udforske dine yndlingssmølfers drømme. Hver drøm er et unikt eventyr med sit helt eget gameplay. Dette 3D-platformspil indeholder smølfeagtigt spændende udfordringer og forbløffende gåder, der skaber en fuldstændig fordybende magisk verden, hvor fantasien kommer til live. Sprog på omslaget: Engelsk,Portugisisk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Microids
Kategori: Spil
EAN: 3701529505713
Varenr.: D08735

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK195 kr234 krKøb
2Geekd229 kr229 krKøb
3Teknikproffset DK239 kr288 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action

PriceData har fulgt prisen på The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action i 179 dage. Laveste pris i perioden er 159,95 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 267 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 216 kr.

Den nuværende pris på 195 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for The Smurfs: Dreams (Reverie Edition) - Sony PlayStation 5 - Action de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026195 kr1 kr (1%)
1. jun. 2026196 kr1 kr (1%)
31. maj 2026197 kr1 kr (1%)
30. maj 2026198 kr1 kr (1%)
29. maj 2026199 kr1 kr (1%)
28. maj 2026200 kr1 kr (0%)
26. maj 2026201 kr1 kr (0%)
25. maj 2026202 kr1 kr (0%)
24. maj 2026203 kr1 kr (0%)
16. maj 2026204 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret