Gå til hovedindhold

The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml

The RetreatOperationstøjEAN: 5055443659556
Pris fra 59 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
The Retreat Invigorating Body Polish, 330 g.
-40%59 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Retreat Invigorating Body Polish, 330 g. billede

Produktinformation

The Retreat Invigorating Body Polish er en luksuriøs kropspolish, der eksfolierer og fornyer huden ved hjælp af naturlige ingredienser og krystaller. Denne formel fjerner skånsomt døde hudceller, hvilket efterlader huden blødere, glattere og mere strålend...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: The Retreat
EAN: 5055443659556
Varenr.: RETRE0006
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
The Retreat Invigorating Body Polisher 300 g
-31%75,49 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Retreat Invigorating Body Polisher 300 g billede

Produktinformation

The Retreat Invigorating Body Polisher er en blid, men effektiv bodyscrub, der kombinerer finmasket sukkerkrystaller med rose og klar quartz-inspireret elegance. Formlen arbejder nænsomt med at eksfoliere huden og fjerne døde hudceller, så hudens overflad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: The Retreat
EAN: 5055443659556
Varenr.: 126528
Gå til Skinsense
TrustScore 5 ud af 54,8
The Retreat Invigorating Body Polish 300g
99 kr
Til butik
The Retreat Invigorating Body Polish 300g billede

Produktinformation

The Retreat Invigorating Body Polish er en kropspeeling, der nænsomt eksfolierer og fornyer huden med en blanding af naturlige ingredienser og krystalinfusion. Den fjerner effektivt døde hudceller og efterlader huden blød, glat og strålende efter hver beh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THE RETREAT
Kategori: Scrubs
EAN: 5055443659556
Varenr.: 50087279919446
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop59 kr59 krKøb
2NiceHair.dk75,49 kr75,49 krKøb
3Skinsense99 kr99 krKøb
4Beautycos DK109 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml

PriceData har fulgt prisen på The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml i 171 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 59 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for The Retreat Crystal Infused Invigorating Body Polish 300 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202659 kr16,49 kr (22%)
1. jun. 202675,49 kr16,49 kr (28%)
21. maj 202659 kr40 kr (40%)
20. maj 202699 kr40 kr (68%)
5. maj 202659 kr40 kr (40%)
3. maj 202699 kr40 kr (68%)
21. apr. 202659 kr40 kr (40%)
20. apr. 202699 kr40 kr (68%)
12. mar. 202659 kr28,2 kr (32%)
11. mar. 202687,2 kr28,2 kr (48%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret