Gå til hovedindhold

Devolver Digital The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

Devolver DigitalSpilEAN: 5056635611390
Pris fra 149 krtil 207 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 58 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 31. mar.

Sammenlign priser på The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
The Plucky Squire (Deluxe Edition) playstation 5 Spil - GEEKD.dk
-40%149 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Plucky Squire (Deluxe Edition) playstation 5 Spil - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Dyk ned i det kreative og farverige eventyr i The Plucky Squire på PS5 — med Deluxe Edition får du den fulde oplevelse med ekstra indhold og charme. Du spiller som Squire, en karakter i en bog, der har mod på at udforske sin egen fortælling — og snart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5056635611390
Varenr.: 52361208594768
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure
-49%177 kr
Før 346 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure billede

Produktinformation

The Plucky Squire følger Jots og hans venners magiske eventyr - historiebogsfigurer, der opdager en tredimensionel verden uden for siderne i deres bog. Da den ondsindede Humgrump indser, at han er bogens skurk - bestemt til at tabe kampen mod det godes kræfter for al evighed - sparker han den heroiske Jot ud af dens sider og ændrer historien for altid. Jot må stå over for udfordringer, der ikke ligner noget, han nogensinde har set, hvis han skal redde sine venner fra Humgrumps mørke kræfter og genoprette bogens lykkelige slutning. Hop mellem 2D- og 3D-verdener i dette charmerende actioneventyr - løs gåder, boks grævlinger, flyvning med en jetpack, og nyd mange flere dejlige og overraskende miniudfordringer, mens du bliver helten i en levende historiebog. DELUXE EDITION INDHOLD: - Det fysiske spil - En fantastisk softbound 108-siders kunstbog. - Spillets officielle soundtrack på en cd (voucher i USA). - En samleboks, der rummer alt indhold.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
Artikel nr.: 5056635611390
EAN: 5056635611390
Varenr.: 3300478
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
The Plucky Squire (Deluxe Edition) (PS5)
207 kr
Til butik
The Plucky Squire (Deluxe Edition) (PS5) billede

Produktinformation

Ud af siderne og ind i eventyret!, The Plucky Squire følger Jot og hans venners magiske eventyr - historiebogsfigurer, der opdager en tredimensionel verden uden for siderne i deres bog. Da den ondskabsfulde Humgrump indser, at han er bogens skurk - bestemt til at tabe sin kamp mod de gode kræfter i al evighed - sparker han den heltemodige Jot ud af bogens sider og ændrer historien for altid. Jot må møde udfordringer, som han aldrig har set før, hvis han skal redde sine venner fra Humgrumps mørke kræfter og genoprette bogens lykkelige slutning. Hop mellem 2D- og 3D-verdener i dette charmerende actioneventyr - løs gåder, boks grævlinger, flyv med en jetpack og nyd mange flere dejlige og overraskende miniudfordringer, mens du bliver helten i en levende historiebog. Sprog på omslaget: Engelsk, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Spil
EAN: 5056635611390
Varenr.: D26344

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd149 kr149 krKøb
2Proshop DK177 kr216 krKøb
3Teknikproffset DK207 kr256 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure

PriceData har fulgt prisen på The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure i 179 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 252 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 211 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for The Plucky Squire (Deluxe Edition) - Sony PlayStation 5 - Action/Adventure de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026149 kr31 kr (17%)
27. maj 2026180 kr31 kr (21%)
23. maj 2026149 kr35 kr (19%)
22. maj 2026184 kr35 kr (23%)
13. maj 2026149 kr45 kr (23%)
4. maj 2026194 kr1 kr (1%)
3. maj 2026195 kr1 kr (1%)
2. maj 2026196 kr1 kr (1%)
1. maj 2026197 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026198 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret