Gå til hovedindhold

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml

The OrdinaryHudplejeEAN: 0769915196016
Pris fra 63,75 krtil 144 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 80,25 kr (56% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63.75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
The Ordinary Retinol 1% in Squalane 30 ml
-25%63,75 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Ordinary Retinol 1% in Squalane 30 ml billede

Produktinformation

The Ordinary Retinol 1% in Squalane er et **vandfrit serum**, som er med 0,2% Retinol. Retinol er kendt for at hjælpe med at **reducere udseendet af fine linjer og rynker**, samtidig med at det er med til at **forfine hudens struktur**. Når man bruger pro...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: The Ordinary
Kategori: Skin Care
EAN: 0769915196016
Varenr.: 97656
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
The Ordinary Retinol 1% in Squalane (30ml)
-12%75 kr
Før 85 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The Ordinary Retinol 1% in Squalane (30ml) billede

Produktinformation

Dette vandfri serum indeholder 1% retinol, en velstuderet ingrediens, der hjælper med at reducere udseendet af fine linjer, rynker og forfiner hudens struktur. Selvom Retinol er blevet undersøgt grundigt, kan det irritere huden og kræver, at man opbygger en tolerance. Derfor anbefaler vi hovedsageligt Granactive Retinoid 2% eller Granactive Retinoid 5%, hvis du prøver retinol for første gang. Denne formel har fugtighedsgivende egenskaber takket være, at den også indeholder Squalane. I The Ordinarys portefølje kan du finde følgende produkter med retinol: Granactive Retinoid 2% Emulsion (moderat styrke, ingen irritation) Granactive Retinoid 5% in Squalane (høj styrke, ingen eller let irritation) Retinol 0.2% in Squalane (lav styrke, moderat irritation) Retinol 0.5% in Squalane (moderat styrke, høj irritation) Retinol 1% in Squalane (høj styrke, meget høj irritation) Bemærk: Under graviditet eller amning anbefales det at undgå hudplejeprodukter, der f.eks. indeholder Granactive Retinoid eller Retinol.

Produktspecifikationer

Mærke: The Ordinary
Kategori: Serum
Vægt: 86g
Artikel nr.: DEF801E000
EAN: 0769915196016
Varenr.: B069535
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
The Ordinary Retinol 1% in Squalane 30 ml
85 kr
Til butik
The Ordinary Retinol 1% in Squalane  30 ml billede

Produktinformation

Dette vandfri serum indeholder 1% retinol, en velstuderet ingrediens, der hjælper med at reducere udseendet af fine linjer, rynker og forfiner hudens struktur. Selvom Retinol er blevet undersøgt grundigt, kan det irritere huden og kræver, at man opbygger en tolerance. Derfor anbefaler vi hovedsageligt Granactive Retinoid 2% eller Granactive Retinoid 5%, hvis du prøver retinol for første gang. Denne formel har fugtighedsgivende egenskaber takket være, at den også indeholder Squalane. I The Ordinarys portefølje kan du finde følgende produkter med retinol: Granactive Retinoid 2% Emulsion (moderat styrke, ingen irritation) Granactive Retinoid 5% in Squalane (høj styrke, ingen eller let irritation) Retinol 0.2% in Squalane (lav styrke, moderat irritation) Retinol 0.5% in Squalane (moderat styrke, høj irritation) Retinol 1% in Squalane (høj styrke, meget høj irritation)Bemærk: Under graviditet eller amning anbefales det at undgå hudplejeprodukter, der f.eks. indeholder Granactive Retinoid eller Retinol.Påfør en lille mængde i ansigtet om aftenen som en del af din hudplejerutine efter vandbaseret serum, men inden natcreme. Må ikke bruges i kombination med andre retinoidprodukter. Undgå sollys. Opbevar produktet et køligt, tørt sted. The Ordinary Retinol 1% in Squalane 30 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: The Ordinary
Kategori: Serum
Størrelse: 30.000000000
Artikel nr.: DEF801E000
EAN: 0769915196016
Varenr.: 2328-145-0030
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
The Ordinary Duo Retinol 1% in Squalane
-10%144 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk63,75 kr63,75 krKøb
2Bangerhead DK75 kr75 krKøb
3Lyko DK85 kr85 krKøb
4NordicFeel DK144 kr144 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml

PriceData har fulgt prisen på The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 63,75 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 80 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 74 kr.

Den nuværende pris på 63,75 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% & Retinol 1% in Squalane 2 x 30 ml - 60 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202663,75 kr11,25 kr (15%)
30. maj 202675 kr11,25 kr (18%)
28. maj 202663,75 kr16,25 kr (20%)
11. maj 202680 kr1 kr (1%)
27. apr. 202679 kr1 kr (1%)
25. apr. 202680 kr2 kr (3%)
23. apr. 202678 kr1,5 kr (2%)
10. apr. 202676,5 kr
9. apr. 202677 kr
7. apr. 202676,5 kr12,75 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret