Gå til hovedindhold

The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab

The North FaceSportsartiklerEAN: 0198266024837
Pris fra 1.259,95 krtil 1.299,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (3% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1259.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab
1.259,95 kr
Til butik
The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab billede

Produktspecifikationer

Kategori: The North Face Taske
Farve: Grå
Størrelse: OneSize
EAN: 0198266024837
Varenr.: 432278-6597801
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel - L Str. ONE SIZE Grå Unisex
1.299 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The North Face Base Camp Duffel - L, Stone Slab / Granite Grey
1.299,95 kr
Til butik
The North Face Base Camp Duffel - L, Stone Slab / Granite Grey billede

Produktinformation

The North Face Base Camp Duffel Rejsetaske En stor og slidstærk duffeltaske på 95 liter, udviklet til rejser, sport og ture med meget oppakning, hvor du har behov for høj kapacitet, praktisk organisering og en taske, der tåler hård brug i skiftende forho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Duffelbags
EAN: 0198266024837
Varenr.: 105-NF0A52SBN6V

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk1.259,95 kr1.259,95 krKøb
2Løbeshop DK1.299 kr1.299 krKøb
3Pro Outdoor1.299,95 kr1.299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab

PriceData har fulgt prisen på The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab i 110 dage. Laveste pris i perioden er 1.099,95 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.270 kr.

Den nuværende pris på 1.259,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for The North Face Rejsetaske - Base Camp Duffel - 95 L - Stone Slab de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.259,95 kr39,05 kr (3%)
24. maj 20261.299 kr39,05 kr (3%)
18. maj 20261.259,95 kr39,05 kr (3%)
17. maj 20261.299 kr39,05 kr (3%)
28. apr. 20261.259,95 kr39,05 kr (3%)
25. apr. 20261.299 kr39,05 kr (3%)
9. apr. 20261.259,95 kr39,05 kr (3%)
8. apr. 20261.299 kr39,05 kr (3%)
3. apr. 20261.259,95 kr39,05 kr (3%)
2. apr. 20261.299 kr39,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret