Gå til hovedindhold

The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm

The New SiblingsBabybodyerEAN: 5713412755516
Pris fra 118,97 krtil 169,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 50,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm billede

Produktinformation

Rib body i forever blue striped fra THE NEW SIBLINGS med smalle blå og lysegrønne striber og en diskret ribstruktur. Bodyen har lange ærmer, rund hals og to trykknapper på skulderen, som gør den nem at få af og på. I bunden lukkes den med tre trykknapper, så bleskift er hurtigt og enkelt. Den er fremstillet i en blød kvalitet med GOTS-certificeret bomuld, som føles behagelig mod huden og giver god bevægelighed gennem dagen. En praktisk basisstyle, der fungerer både alene og under heldragter, overalls eller strik. THE NEW Siblings rib body i blå og grønne striber med trykknapper Lange ærmer og rund hals Trykknapper på skulder og i bunden Ribbet, stribet design 95% bomuld (økologisk, GOTS) 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Forever Blue Striped Produceret i: Indien...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THE NEW
Kategori: THE NEW
Størrelse: Str. 1y 80cm
Artikel nr.: TNSB6840
EAN: 5713412755516
Varenr.: 5713412755516
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Fro Langærmet Rib Body - Forever Blue Striped - 80
-25%126,75 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fro Langærmet Rib Body - Forever Blue Striped - 80 billede

Produktinformation

Fro langærmet rib body fra The New Siblings er blød og behagelig for dit barn. Den har et sødt design og er nem at tage af og på. Perfekt til både leg og hvile. 95 % økologisk bomuld, 5 % elastanBlødt materialeRibstruktur for ekstra komfortLangærmet – god til kølige dageNem at åbne med trykknapperVask ved 30 °C En skøn body til hverdagsbrug, der passer til både små og større børn.

Produktspecifikationer

Kategori: 5411
Størrelse: 80
EAN: 5713412755516
Varenr.: 60aae773-80cc-4b8b-a407-e58df30f0ec2
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Fro Langærmet Rib Body - Forever Blue Striped - 80
-25%126,75 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Fro Langærmet Rib Body - Forever Blue Striped - 80 billede

Produktinformation

Fro Langærmet Rib Body fra The New Siblings er et skønt basisstykke til garderoben. Den er fremstillet i en blød og elastisk ribkvalitet, som føles behagelig mod barnets hud og giver masser af bevægelsesfrihed. Bodyen har lange ærmer, der holder dit barn varmt på kølige dage, og de praktiske trykknapper i bunden gør det nemt at skifte ble. Det enkle og stilrene design gør bodyen let at matche med både bukser og leggings, så den passer til enhver lejlighed. Perfekt til både hverdag og festlige stunder, hvor komfort og funktionalitet er i fokus.Specifikationer:Materiale: 95 % økologisk bomuld, 5 % elastanLangærmetTrykknapper i bundenElastisk og blødt materialeVask ved 30 °C Brand: The New Siblings...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bodystocking langærmet
Størrelse: 80
EAN: 5713412755516
Varenr.: 60aae773-80cc-4b8b-a407-e58df30f0ec2
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The New Body l/æ - Rib - TnsbFro - Forever Blue Striped
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK118,97 kr167,97 krKøb
2Pixizoo DK126,75 kr126,75 krKøb
3BabySam DK126,75 kr126,75 krKøb
4Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm

PriceData har fulgt prisen på The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm i 127 dage. Laveste pris i perioden er 118,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 145 kr.

Den nuværende pris på 118,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for The New Siblings Rib Body Forever Blue Med Striber - Str. 1y 80cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026118,97 kr16,99 kr (12%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
3. maj 2026144,46 kr24,54 kr (15%)
27. apr. 2026169 kr33,04 kr (24%)
20. apr. 2026135,96 kr9,21 kr (7%)
7. apr. 2026126,75 kr17,71 kr (12%)
1. apr. 2026144,46 kr24,54 kr (15%)
24. mar. 2026169 kr33,04 kr (24%)
18. mar. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
27. jan. 2026169 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret