Gå til hovedindhold

The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm

The New SiblingsBukserEAN: 5713412770267
Pris fra 139,97 krtil 199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Ribbukser i råhvid nuance (gardenia) fra THE NEW SIBLINGS med allover citronprint. Bukserne har en let udsvajet pasform, elastik i taljen og en blød ribstruktur, der giver stræk og gør dem behagelige for barnet at bevæge sig i. De små flæsekanteffekter ved anklerne giver et sødt afslutningslook. Modellen er oplagt til hverdagsbrug og kan let kombineres med basisbluser, sweatshirts eller strik. THE NEW Siblings flared rib bukser i råhvid nuance med citronprint Let udsvajet pasform Elastik i taljen Allover citronprint Flæsekant ved anklerne 95% bomuld (økologisk, GOTS) 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Gardenia AOP Produceret i: Indien...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: THE NEW
Kategori: THE NEW
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: TNST6697
EAN: 5713412770267
Varenr.: 5713412770267
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Smilla Flared Rib Bukser - Gardenia - 98
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smilla Flared Rib Bukser - Gardenia - 98 billede

Produktinformation

Smilla Flared Rib Bukser fra The New Siblings er perfekte til børn! De bløde bukser er lavet i 95% bomuld og 5% elastan, hvilket gør dem både behagelige og strækbare. Det søde citronmønster og de fine flæser forneden gør dem ekstra sjove at have på. Materiale: 95% bomuld, 5% elastanBlødt ribstofFlæsekantSjovt citronprintMaskinvask 30 °CPerfekte til leg og hverdag!

Produktspecifikationer

Kategori: 5408
Størrelse: 98
EAN: 5713412770267
Varenr.: e26dc2a7-9e93-4752-96e1-ed2acddeb873
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Smilla Flared Rib Bukser - Gardenia - 98
-25%149,25 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smilla Flared Rib Bukser - Gardenia - 98 billede

Produktinformation

Smilla Flared Rib Bukser fra The New Siblings er et skønt valg til børn, der elsker både komfort og stil. Bukserne er fremstillet i en blød og strækbar ribkvalitet, som sikrer god bevægelsesfrihed hele dagen. Det søde citronprint i Gardenia AOP giver et friskt og legende udtryk, der passer perfekt til forårets og sommerens garderobe. De flared ben og den let bølgede kant forneden tilføjer et moderne twist, som gør bukserne ekstra fine til både hverdag og festlige lejligheder. Den elastiske talje gør dem nemme at tage af og på, og den bløde bomuldsblanding føles behagelig mod huden. Kombinér dem med en enkel t-shirt eller en matchende top for et fuldendt look. Smilla Flared Rib Bukser er et sikkert hit hos de små, der sætter pris på både komfort og et sjovt design.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanRibstruktur for ekstra komfortElastisk taljeFlared ben med bølget kantFarve: Gardenia AOP med citronprintMaskinvask 30 °CBrand: The New SiblingsVelegnet til både hverdag og fest...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bukser
Størrelse: 98
EAN: 5713412770267
Varenr.: e26dc2a7-9e93-4752-96e1-ed2acddeb873
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
The New Siblings Bukser - Rib - TnstSmilla - Gardenia m. Citrone
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK139,97 kr188,97 krKøb
2Pixizoo DK149,25 kr149,25 krKøb
3BabySam DK149,25 kr149,25 krKøb
4Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm i 107 dage. Laveste pris i perioden er 139,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 173 kr.

Den nuværende pris på 139,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for The New Siblings Flared Rib Bukser Gardenia Med Citronprint - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026139,97 kr19,99 kr (12%)
17. maj 2026159,96 kr10 kr (6%)
3. maj 2026169,96 kr29,04 kr (15%)
27. apr. 2026199 kr39,04 kr (24%)
20. apr. 2026159,96 kr10,71 kr (7%)
7. apr. 2026149,25 kr20,71 kr (12%)
1. apr. 2026169,96 kr29,04 kr (15%)
24. mar. 2026199 kr39,04 kr (24%)
18. mar. 2026159,96 kr39,04 kr (20%)
18. feb. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret