Gå til hovedindhold

That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize

That's MineKufferter og taskerEAN: 5713846052625
Pris fra 119,97 krtil 199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 79,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til That´s Mine
TrustScore 5 ud af 54,7
That's Mine - Vigga toilettaske - Lots of love sky
-40%119,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
That's Mine - Vigga toilettaske - Lots of love sky billede

Produktinformation

Med denne toilettaske kan du holde styr på alt the nødvendige. Perfekt for de små til overnatning eller til at holde de små ting samlet i en toilettaske. Denne toilettaske er designet med et fint quiltet mønster uden på. Toilettasken kommer med et stort r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: That's Mine
Kategori: Toilettasker
Størrelse: Onesize
EAN: 5713846052625
Varenr.: 41501492936788
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize
179,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
That's Mine Vigga toilettaske - Lots of love sky - Onesize
184 kr
Til butik
That's Mine Vigga toilettaske - Lots of love sky - Onesize billede

Produktinformation

Vi præsenterer den dejlige og praktiske toilettaske fra, That's Mine, -et must-have for enhver organiseret rejsende! Uanset om du planlægger en weekendtur eller den lilles første overnatning, sørger denne charmerende toilettaske for, at alle dine vigtigste ting er pænt pakket og let tilgængelige. Toilettasken er designet med både stil og funktionalitet for øje og har et, smukt quiltet mønster, , der giver dit rejseudstyr et strejf af elegance. Det quiltede ydre forbedrer ikke kun det æstetiske udtryk, men giver også et blødt, polstret lag, der beskytter indholdet indeni. Indeni finder du et, rummeligt, rum, der giver rigelig plads til alle dine toiletsager. Fra tandbørster og tandpasta til hudplejeprodukter og små plejeartikler - alt kan være der, uden at du skal rode rundt i en rodet taske. Interiøret er omhyggeligt designet til at holde dine ting organiserede og let tilgængelige, hvilket gør din rejseoplevelse nemmere og sjovere. Tasken er udstyret med en robust, lynlåslukning, , der sikrer, at alle dine ejendele er sikkert opbevaret under transport. Ikke flere bekymringer om utilsigtet spild eller tab af småting i bagagen. Lynlåsen glider ubesværet, hvilket gør det nemt for selv de mindste at åbne og lukke tasken på egen hånd. Denne kompakte, men rummelige toilettaske er perfekt til både børn og voksne. Dens lette design gør den nem at bære, mens dens holdbare konstruktion sikrer, at den kan holde til rejsens strabadser. Uanset om det er til en kort tur eller en længere ferie, er denne alsidige taske din pålidelige rejsekammerat. Ud over den praktiske brug til toiletsager kan denne taske også fungere som en praktisk organizer til småt legetøj, kunstartikler eller andre småting, der har brug for et hjem. Dens alsidighed gør den til en værdifuld tilføjelse til dit rejsetilbehør. Vælg, Vigga toilettaske, for at få en blanding af stil, bekvemmelighed og pålidelighed. Det er mere end bare en toilettaske, det er et statement piece, der afspejler din smag og sans for detaljer. Gør hver rejse lidt mere organiseret og meget mere stilfuld med dette dejlige tilbehør fra That's Mine. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: That's Mine
Kategori: Toilettasker
EAN: 5713846052625
Varenr.: D15291
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
That's Mine Toilettaske - Quiltet - Vigga - Lots of Love Sky
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1That´s Mine119,97 kr119,97 krKøb
2Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
3Teknikproffset DK184 kr233 krKøb
4Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize

PriceData har fulgt prisen på That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize i 184 dage. Laveste pris i perioden er 119,97 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 119,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for That's Mine - Vigga Toilettaske - Lots Of Love Sky - Onesize de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026119,97 kr59,98 kr (33%)
26. apr. 2026179,95 kr59,98 kr (50%)
20. apr. 2026119,97 kr59,98 kr (33%)
19. apr. 2026179,95 kr59,98 kr (50%)
17. apr. 2026119,97 kr59,98 kr (33%)
14. apr. 2026179,95 kr4,05 kr (2%)
13. apr. 2026184 kr4,05 kr (2%)
27. mar. 2026179,95 kr12,05 kr (6%)
26. mar. 2026192 kr12,05 kr (7%)
14. mar. 2026179,95 kr12,05 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret