Gå til hovedindhold

That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize

That's MinePusleopbevaringEAN: 5713846069784
Pris fra 139,95 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129,95 kr 14. maj

Sammenlign priser på That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize
139,95 kr
Til butik
That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize billede

Produktinformation

Lucy pusleopbevaringskasse er designet med et charmerende mønster, der hjælper dig med at holde...

Produktspecifikationer

Mærke: thats mine
Kategori: babyudstyr|pusletid|puslekurve
EAN: 5713846069784
Varenr.: 760868
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Thats Mine Pusleopbevaring - 32x15x13 - Bees And Bears
149,95 kr
Til butik
Gå til That´s Mine
TrustScore 5 ud af 54,7
That's Mine - Lucy pusleopbevaring - Bees and bears
149,95 kr
Til butik
That's Mine - Lucy pusleopbevaring - Bees and bears billede

Produktinformation

Lucy pusleopbevaring er en opbevaringskasse med et sødt print som er med til at organisere diverse ting man har brug for under pusletid. Kassen er perfekt til opbevaring af bleer, stofbleer og andre puslenødvendigher. Opbevaringskassen består af et st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: That's Mine
Kategori: Pusleopbevaring
Størrelse: Onesize
EAN: 5713846069784
Varenr.: 55232606962039

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
2Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb
3That´s Mine149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize

PriceData har fulgt prisen på That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize i 42 dage. Laveste pris i perioden er 129,95 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 139,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for That's Mine - Lucy Pusleopbevaringskasse - Bees And Bears - Onesize de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026139,95 kr10 kr (7%)
28. maj 2026149,95 kr10 kr (7%)
24. maj 2026139,95 kr10 kr (7%)
23. maj 2026149,95 kr10 kr (7%)
19. maj 2026139,95 kr10 kr (8%)
14. maj 2026129,95 kr20 kr (13%)
13. maj 2026149,95 kr20 kr (15%)
21. apr. 2026129,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret