Gå til hovedindhold

That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y

That's MineSkjorter og toppeEAN: 5713846056098
Pris fra 174,98 krtil 209,97 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 34,99 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
That's Mine Skjorte - Fløjl - Frode - Flint Stone
-50%174,98 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
That's Mine Skjorte - Fløjl - Frode - Flint Stone billede

Produktspecifikationer

Mærke: Thats Mine
Kategori: Thats Mine Skjorte
Farve: Blå/Grå
Størrelse: 92
EAN: 5713846056098
Varenr.: 409124-6162280
Gå til That´s Mine
TrustScore 5 ud af 54,7
That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y
-40%209,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y billede

Produktinformation

Sej oversize fløjlsskjorte med trykknapper med That’s mine logo på. På ryggen er der et fint panda print. Perfekt til de køligere dage. an både bruges for sig selv eller som en del af et sæt med Frederik bukser.

Produktspecifikationer

Mærke: That's Mine
Kategori: Skjorter
Farve: Flint stone
Størrelse: 92cm - 2Y
EAN: 5713846056098
Varenr.: 53500064203127

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk174,98 kr174,98 krKøb
2That´s Mine209,97 kr209,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y

PriceData har fulgt prisen på That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y i 159 dage. Laveste pris i perioden er 174,98 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 244,97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 174,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for That's Mine - Frode skjorte - Flint stone - 92cm - 2Y de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026174,98 kr34,99 kr (17%)
20. apr. 2026209,97 kr17,5 kr (8%)
19. apr. 2026227,47 kr17,5 kr (8%)
11. apr. 2026209,97 kr17,5 kr (9%)
9. apr. 2026192,47 kr17,5 kr (8%)
8. apr. 2026209,97 kr17,5 kr (9%)
3. apr. 2026192,47 kr17,5 kr (8%)
2. apr. 2026209,97 kr17,5 kr (9%)
31. mar. 2026192,47 kr17,5 kr (8%)
30. mar. 2026209,97 kr17,5 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret