Gå til hovedindhold

That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino

That's MineBad tilbehørEAN: 5713846040394
Pris fra 282 krtil 299,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 17,95 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 282 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
That's Mine Mivo Hooded Towel Dino
282 kr
Til butik
That's Mine Mivo Hooded Towel Dino billede

Produktinformation

A soft animal-shaped bath towel is a lovely and practical addition to any child's bathroom routine. Made from 100% soft organic cotton terry cloth. This hooded bath towel is designed to keep little ones comfortably warm after a bath. The bath towel has large ears that make bath time a breeze and fun to wear both before and after. Productinformation: 100% Organic cotton terry, Do not tumble dry, Wash cold (max 30°C), Do not dry clean, Iron cool (max 100°C), Do not Bleach.

Produktspecifikationer

Mærke: That's Mine
Kategori: Bad tilbehør
EAN: 5713846040394
Varenr.: D01387
Gå til That´s Mine
TrustScore 5 ud af 54,7
That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino
299,95 kr
Til butik
That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino billede

Produktinformation

Et blødt dyreformet badehåndklæde er en dejlig og praktisk tilføjelse til ethvert barns badeværelsesrutine. Lavet af 100% blødt økologisk bomulds frotté. Dette badehåndklæde med hætte er designet til at holde de små behageligt varme efter badet. Badehåndk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: That's Mine
Kategori: Håndklæde
Størrelse: Onesize
EAN: 5713846040394
Varenr.: 41386644045908

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK282 kr331 krKøb
2That´s Mine299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino

PriceData har fulgt prisen på That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino i 179 dage. Laveste pris i perioden er 239,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 311 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 266 kr.

Den nuværende pris på 282 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for That's Mine - Mivo badehåndklæde - Dino de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026282 kr42,05 kr (18%)
29. maj 2026239,95 kr42,05 kr (15%)
28. maj 2026282 kr42,05 kr (18%)
24. maj 2026239,95 kr42,05 kr (15%)
23. maj 2026282 kr42,05 kr (18%)
14. maj 2026239,95 kr42,05 kr (15%)
13. maj 2026282 kr42,05 kr (18%)
21. apr. 2026239,95 kr42,05 kr (15%)
20. apr. 2026282 kr42,05 kr (18%)
14. apr. 2026239,95 kr42,05 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret