Gå til hovedindhold

Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8)

TevaSkoEAN: 0197634656168
Pris fra 799,95 krtil 999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 199,05 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 698 kr 4. maj

Sammenlign priser på Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Teva Mens Terra Fi 5 Universal, Black
-20%799,95 kr
Før 999,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Teva Mens Terra Fi 5 Universal, Black billede

Produktinformation

Teva Terra Fi Sandaler Vandresandaler med god støtte og greb i underlaget. Terra Fi Sandalerne er absolut en af de bedste Vandresandaler på markedet, og bygget med en sål der kan konkurrere med både vandresko og støvler. Ydersålerne er lavet i Rugged...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teva
Kategori: Sandaler
Størrelse: 42
EAN: 0197634656168
Varenr.: 102-T1102456-BLK-42
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8)
898 kr
Til butik
Gå til Footstore
TrustScore 5 ud af 54,7
Teva Terra Fi 5 Universal T1102456-BLK
-10%900 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Teva Terra Fi 5 Universal T1102456-BLK billede

Produktinformation

Art. No. T1102456-BLKTeva Terra Fi 5 Universal i sort er en funktionel og slidstærk herresandal, der kombinerer et klassisk outdoor-look med høj komfort og stabilitet. Den er designet til både hverdagsbrug og mere krævende aktiviteter, hvor du har brug fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teva
Kategori: Herre Sandaler
Farve: BLACK
Størrelse: 42
EAN: 0197634656168
Varenr.: 19730-192779
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Teva Mens Terra Fi 5 Universal (Sort (BLACK) 42)
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pro Outdoor799,95 kr799,95 krKøb
2CS MEGASTORE DK898 kr937 krKøb
3Footstore900 kr900 krKøb
4Friluftsland.dk999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8)

PriceData har fulgt prisen på Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8) i 159 dage. Laveste pris i perioden er 698 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 786 kr.

Den nuværende pris på 799,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Teva M'S Terra Fi 5 Universal, BLK, størrelse 42 (US 9 UK 8) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026799,95 kr
23. maj 2026799 kr79,9 kr (11%)
22. maj 2026719,1 kr79,9 kr (10%)
17. maj 2026799 kr
16. maj 2026799,95 kr
15. maj 2026799 kr
14. maj 2026799,95 kr
12. maj 2026799 kr90 kr (13%)
9. maj 2026709 kr10 kr (1%)
7. maj 2026699 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret