Gå til hovedindhold

Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent

TesaRedskaberEAN: 4042448123916
Pris fra 19 krtil 55 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 36 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 17 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 19 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter
19 kr
Til butik
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Emballagetape 50 mm x 66 m stærk og klar til sikker forsegling Denne klare emballagetape er perfekt til lukning af pakker og kasser, hvor en pålidelig og gennemsigtig forsegling er nødvendig. Med en stærk klæbeevne sikrer tapen, at dine forsendelser forb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: clear
Størrelse: 50mm x 66m
EAN: 4042448123916
Varenr.: 881891183
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter
20 kr
Til butik
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: clear
Størrelse: 50mm x 66m
EAN: 4042448123916
Varenr.: 881891183
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter
22 kr
Til butik
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Kabler
Farve: clear
Størrelse: 50mm x 66m
EAN: 4042448123916
Varenr.: 881891183
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa emballagetape, klar, regulær, 50 mm, 66 meter
24 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pakketape, Tesapack Strong, PP, 50 mm x 66 m, klar
24,18 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Pack Strong Packaging Tape 66 m × 50 mm Transparent
26 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
EMBALLAGE TAPE 57167 66MX50MM TRANS.
31,19 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tesapack Strong Transparent Pakketape
33 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tesa Strong pakketape 66 m x 50 mm, transparent
37 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Emballagetape Pp
39,95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tesa Pack Strong pakketape - transparent 50 mm x 66 m
-29%49 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tesapack Strong Transparent Pakketape
49 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
tesa Strong pakketape 66 m x 50 mm, transparent
55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj19 kr19 krKøb
2LavprisVVS20 kr20 krKøb
3Greenline22 kr22 krKøb
4BilligVVS DK24 kr24 krKøb
5CS MEGASTORE DK24,18 kr63,18 krKøb
6Proshop DK26 kr65 krKøb
7EL-GROSSISTEN31,19 kr31,19 krKøb
8CompuMail DK33 kr33 krKøb
9Elvvs.dk37 kr37 krKøb
10Homeshop DK39,95 kr39,95 krKøb
11Boligcenter DK49 kr49 krKøb
12Ultrashop49 kr49 krKøb
13vvsfittings.dk55 kr55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent

PriceData har fulgt prisen på Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent i 86 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 22 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 19 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Tesapack Strong - Pakketape - 50 mm x 66 m - biaksialt oriented polypropylen (BOPP) - transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202619 kr1 kr (6%)
20. maj 202618 kr1 kr (5%)
9. maj 202619 kr3 kr (14%)
8. maj 202622 kr3 kr (16%)
3. maj 202619 kr2 kr (12%)
3. apr. 202617 kr2 kr (11%)
21. mar. 202619 kr3 kr (14%)
20. mar. 202622 kr3 kr (16%)
14. mar. 202619 kr
9. mar. 202619,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret