Gå til hovedindhold

Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul

TesaKablerEAN: 4042448085740
Pris fra 58 krtil 192,5 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 134,5 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 52 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter
58 kr
Til butik
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter billede

Produktinformation

Advarselstape 33 m tydelig markering i gul/sort Denne gul/sorte advarselstape er ideel til afmærkning af farlige områder og advarsel om potentielle risici. Med sin klare farvekombination sikrer tapen høj synlighed, hvilket gør den velegnet til byggeplads...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: yellow/black
Størrelse: 50 mm x 33 m
EAN: 4042448085740
Varenr.: 881520251
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter
61 kr
Til butik
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: yellow/black
Størrelse: 50 mm x 33 m
EAN: 4042448085740
Varenr.: 881520251
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter
65 kr
Til butik
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Kabler
Farve: yellow/black
Størrelse: 50 mm x 33 m
EAN: 4042448085740
Varenr.: 881520251
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Floor Marking Tape 33m x 50m Yellow-Black
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Advarselstape 60760, 150 MY, 50 mm x 33 m, gul/sort
67,64 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter
79 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa advarselstape, gul/sort, 33 meter
85 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tesa Advarselstape 33 m x 50 mm, gul/sort
128 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul
137 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
tesa Advarselstape 33 m x 50 mm, gul/sort
192,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj58 kr58 krKøb
2CompletVVS61 kr61 krKøb
3Greenline65 kr65 krKøb
4Proshop DK65 kr104 krKøb
5EL-GROSSISTEN67,64 kr67,64 krKøb
6LavprisVVS79 kr79 krKøb
7BilligVVS DK85 kr85 krKøb
8Elvvs.dk128 kr128 krKøb
9CS MEGASTORE DK137 kr176 krKøb
10vvsfittings.dk192,5 kr192,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul

PriceData har fulgt prisen på Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul i 181 dage. Laveste pris i perioden er 52 kr (registreret d. 5. februar 2026), højeste er 65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 58 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Tesaflex 60760 PV1 - Markeringstape - 50 mm x 33 m - PVC - sort, gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202658 kr7 kr (11%)
8. maj 202665 kr7 kr (12%)
3. maj 202658 kr6 kr (12%)
3. apr. 202652 kr6 kr (10%)
21. mar. 202658 kr6 kr (9%)
20. mar. 202664 kr6 kr (10%)
3. mar. 202658 kr6 kr (12%)
14. feb. 202652 kr12 kr (19%)
13. feb. 202664 kr12 kr (23%)
5. feb. 202652 kr12 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret