Gå til hovedindhold

Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter

TesaKablerEAN: 4063565106439
Pris fra 102 krtil 1.108,13 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.006,13 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa® Ultra Power under Water 50 mm x 1,5m sort
102 kr
Til butik
tesa® Ultra Power under Water 50 mm x 1,5m sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Special tape
Farve: 1
Artikel nr.: 56491-00000-00
EAN: 4063565106439
Varenr.: 7601988
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Ultra Power Waterproof Repair Tape®
102 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
103 kr
Til butik
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter billede

Produktinformation

Reparationstape 50 mm x 15 m stærk og pålidelig løsning Denne reparationstape er ideel til hurtige reparationer og fastgørelse. Med sin stærke klæbeevne og holdbare konstruktion er tapen velegnet til en lang række opgaver både inden- og udendørs, hvor de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: black
Størrelse: 50 mm x 1.5 m
EAN: 4063565106439
Varenr.: 881520201
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
165 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reparationstape Ultra Power, under Water 50mmx1,5m
1.108,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3LavprisVærktøj103 kr103 krKøb
4LavprisVVS155 kr155 krKøb
5Greenline159 kr159 krKøb
6BilligVVS DK165 kr165 krKøb
7Nova Nordic A/S1.108,13 kr1.108,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter

PriceData har fulgt prisen på Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter i 107 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026102 kr1 kr (1%)
30. maj 2026103 kr1 kr (1%)
28. maj 2026104 kr1 kr (1%)
21. maj 2026105 kr1 kr (1%)
20. maj 2026106 kr1 kr (1%)
18. maj 2026107 kr1 kr (1%)
15. maj 2026108 kr1 kr (1%)
13. maj 2026109 kr1 kr (1%)
12. maj 2026110 kr11 kr (11%)
30. apr. 202699 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret