Gå til hovedindhold

TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m

TesaKontortapeEAN: 4063565106514
Pris fra 74 krtil 753,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 679,75 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 70 kr 20. maj

Sammenlign priser på TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter
74 kr
Til butik
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter billede

Produktinformation

Reparationstape 50 mm x 10 m alsidig og stærk løsning i sort Denne sorte reparationstape er ideel til en bred vifte af reparations- og fastgørelsesopgaver. Med en stærk klæbeevne og et holdbart materiale sikrer tapen en stabil og pålidelig fastgørelse, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: black
Størrelse: 50 mm x 10 m
EAN: 4063565106514
Varenr.: 881520199
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter
87 kr
Til butik
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Kabler
Farve: black
Størrelse: 50 mm x 10 m
EAN: 4063565106514
Varenr.: 881520199
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m
90,96 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter
95 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesa reperationstape Ultra Power Extreme 50 mm x 10 m, sort
103,85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter
105 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power extreme reparationstape, 50 mm, 10 meter
109 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reparationstape Ultra Power, extreme 50mmx10m
753,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj74 kr74 krKøb
2Greenline87 kr87 krKøb
3CS MEGASTORE DK90,96 kr129,96 krKøb
4LavprisVVS95 kr95 krKøb
5EL-GROSSISTEN103,85 kr103,85 krKøb
6BilligVVS DK105 kr105 krKøb
7CompletVVS109 kr109 krKøb
8Nova Nordic A/S753,75 kr753,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m

PriceData har fulgt prisen på TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 70 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 90 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for TESA Ultra Power Extreme, Sort, Reparerer, PET-filt, Gummi, Metal, PVC, Grov, Glat, 10 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202674 kr4 kr (6%)
20. maj 202670 kr1 kr (1%)
18. maj 202671 kr1 kr (1%)
17. maj 202672 kr1 kr (1%)
15. maj 202673 kr1 kr (1%)
14. maj 202674 kr1 kr (1%)
13. maj 202675 kr1 kr (1%)
12. maj 202674 kr2 kr (3%)
9. maj 202676 kr2 kr (3%)
8. maj 202678 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret