Gå til hovedindhold

TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A

TesaKontorforsyningEAN: 4042448104236
Pris fra 33 krtil 86,25 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 53,25 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31 kr 30. apr.

Sammenlign priser på TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33 kr. 13 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa® Powerstrips Large - med 10 stk.
33 kr
Til butik
tesa® Powerstrips Large - med 10 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Andet
Farve: 1
Artikel nr.: 58000-00104-20
EAN: 4042448104236
Varenr.: 20024625
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa powerstrips max 2kg, hvid - pakke m. 10stk
34 kr
Til butik
Tesa powerstrips max 2kg, hvid - pakke m. 10stk billede

Produktinformation

Tesa Powerstrips® Small er designet til hurtig og sikker fastgørelse af små og flade genstande med en vægt på op til 2 kg. Et smart alternativ til de traditionelle søm og skruer. Med disse aftagelige strips kan du tage dine dekorationsgenstande eller andr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: White
Størrelse: Large
EAN: 4042448104236
Varenr.: 930228629
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Powerstrips LARGE
35 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Powerstrips dobbeltklæbende
36,95 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Fästkuddar power strips 58000
42,5 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Powerstrips Tesa 58000 10 stk.
48,69 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A
49 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Powerstrips, 2 kg, 10 stk, aftagelig uden klberester, hvid - Tesa
53 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Powerstrips® 2kg 10stk aftagelig uden klæberester hvid
57,53 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Power Strips
64,95 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips 2 kg 10-pak, hvid
65 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips 2 kg 10-pak i hvid
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips, 2 kg, 10-pak, hvid
75 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Powerstrips Large dobb.klæb., 2cm x længde: 5cm
86,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK33 kr72 krKøb
2LavprisVærktøj34 kr34 krKøb
3Proshop DK35 kr74 krKøb
4RedOffice Konpap36,95 kr36,95 krKøb
5Globaltools.dk42,5 kr42,5 krKøb
6Hertels Boresko48,69 kr48,69 krKøb
7InkClub DK49 kr49 krKøb
8WATTOO.DK53 kr53 krKøb
9EL-GROSSISTEN57,53 kr57,53 krKøb
10Homeshop DK64,95 kr64,95 krKøb
11CompletVVS65 kr65 krKøb
12LavprisVVS65 kr65 krKøb
13BilligVVS DK75 kr75 krKøb
14Nova Nordic A/S86,25 kr86,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A i 174 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 33 kr.

Den nuværende pris på 33 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for TESA Tesa Powerstrips Large, 10-pakning 58000-00104-20 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202633 kr1,81 kr (6%)
16. maj 202631,19 kr
15. maj 202632 kr
13. maj 202631,19 kr
12. maj 202632 kr
9. maj 202631,19 kr
6. maj 202632 kr1 kr (3%)
5. maj 202633 kr2 kr (6%)
30. apr. 202631 kr1 kr (3%)
3. apr. 202632 kr2 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret