Gå til hovedindhold

Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m

Pris fra 54 krtil 84,95 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 12. maj

Sammenlign priser på Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TESA tesamoll, 6 m, Vindue
54 kr
Til butik
TESA tesamoll, 6 m, Vindue billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Tætningsprodukter og isolering
Farve: 4
Artikel nr.: 05390-00100-00
EAN: 4042448104533
Varenr.: 1876277
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesamoll tætningsliste, P-profil, 6 m, hvid
55 kr
Til butik
Tesamoll tætningsliste, P-profil, 6 m, hvid billede

Produktinformation

Reducer dit energiforbrug med en tætningsliste P-profil fra Tesamoll er en selvklæbende tætningsliste, som er beregnet til at lukke de skjulte sprækker på 2-5 mm, som typisk opstår ved ældre vinduer og døre. Tætningslisten kan monteres af alle, og klæbes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: white
Størrelse: 6m x 9mm x 5.5mm
EAN: 4042448104533
Varenr.: 930228663
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
P-PROFILE GASKET EPDM WHITE 9X5MM 6M
61 kr
Til butik
Gå til Mal og Spar
TrustScore 5 ud af 54,8
Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 6m X 9mm X 5,5mm
64,95 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tätningslist p 5390 6m vit
65 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesamoll tætningsliste P-profil 6 m i hvid
65 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesamoll® tætningsliste P-profil 6mx9mm hvid
67,68 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesamoll tætningsliste P-profil 6 m, hvid
69 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tesa Moll P-Profil ttningsliste, 6 m x 9 mm, hvid
76,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m
84,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK54 kr93 krKøb
2BilligVVS DK55 kr55 krKøb
3CompuMail DK61 kr61 krKøb
4Mal og Spar64,95 kr64,95 krKøb
5Globaltools.dk65 kr65 krKøb
6LavprisVVS65 kr65 krKøb
7EL-GROSSISTEN67,68 kr67,68 krKøb
8CompletVVS69 kr69 krKøb
9WATTOO.DK76,5 kr76,5 krKøb
10Homeshop DK84,95 kr84,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m

PriceData har fulgt prisen på Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m i 181 dage. Laveste pris i perioden er 44 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 55 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Tesa Tætningsliste P-profil Hvid 9mmx6m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202654 kr7 kr (15%)
29. maj 202647 kr1 kr (2%)
12. maj 202646 kr1 kr (2%)
6. maj 202647 kr1 kr (2%)
5. maj 202648 kr1 kr (2%)
30. apr. 202647 kr1 kr (2%)
18. apr. 202648 kr7 kr (13%)
17. apr. 202655 kr7 kr (15%)
9. mar. 202648 kr6,95 kr (13%)
8. mar. 202654,95 kr6,95 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret