Gå til hovedindhold

tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort

TesaKablerEAN: 4063565106439
Pris fra 104 krtil 1.108,13 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 1.004,13 kr (91% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 15. apr.

Sammenlign priser på tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa® Ultra Power under Water 50 mm x 1,5m sort
104 kr
Til butik
tesa® Ultra Power under Water 50 mm x 1,5m sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Special tape
Farve: 1
Artikel nr.: 56491-00000-00
EAN: 4063565106439
Varenr.: 7601988
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Ultra Power Waterproof Repair Tape®
105 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
105 kr
Til butik
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter billede

Produktinformation

Reparationstape 50 mm x 15 m stærk og pålidelig løsning Denne reparationstape er ideel til hurtige reparationer og fastgørelse. Med sin stærke klæbeevne og holdbare konstruktion er tapen velegnet til en lang række opgaver både inden- og udendørs, hvor de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Øvrigt udstyr
Farve: black
Størrelse: 50 mm x 1.5 m
EAN: 4063565106439
Varenr.: 881520201
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
149 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort
152,84 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
155 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Ultra power under water reparationstape, 50 mm, 1,5 meter
165 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Reparationstape Ultra Power, under Water 50mmx1,5m
1.108,13 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
2Proshop DK105 kr144 krKøb
3LavprisVærktøj105 kr105 krKøb
4CompletVVS149 kr149 krKøb
5EL-GROSSISTEN152,84 kr152,84 krKøb
6LavprisVVS155 kr155 krKøb
7Greenline159 kr159 krKøb
8BilligVVS DK165 kr165 krKøb
9Nova Nordic A/S1.108,13 kr1.108,13 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort

PriceData har fulgt prisen på tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort i 105 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for tesa reperationstape Ultra Power Under Water 50 mm x 1.5 m, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026104 kr1 kr (1%)
21. maj 2026105 kr1 kr (1%)
20. maj 2026106 kr1 kr (1%)
18. maj 2026107 kr1 kr (1%)
15. maj 2026108 kr1 kr (1%)
13. maj 2026109 kr1 kr (1%)
12. maj 2026110 kr11 kr (11%)
30. apr. 202699 kr1 kr (1%)
29. apr. 202698 kr4 kr (4%)
19. apr. 202694 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret