Gå til hovedindhold

tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm

TesaRedskaberEAN: 4042448361455
Pris fra 80,56 krtil 265 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 184,44 kr (70% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80 kr 18. apr.

Sammenlign priser på tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.56 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TESA PRECISION OUTDOOR 50 m x 50 mm 1 PCS
80,56 kr
Til butik
TESA PRECISION OUTDOOR 50 m x 50 mm 1 PCS billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Afdækningstape
Farve: 4
Artikel nr.: 04440-00004-00
EAN: 4042448361455
Varenr.: 3547725
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Professional 4440/04439 Precision Mask Outdoor
83 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tesa Kreppband 50m x 50mm Preci.outd.Prof. Blau 04440
105 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa 4440 afdækningstape, 50 mm, 50 meter
105 kr
Til butik
Gå til Mal og Spar
TrustScore 5 ud af 54,8
Tesa Malertape UV Precision (Blå) 50mx50mm
129,95 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm
138 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Maskeringstejp 4440 50mmx50m
147,5 kr
Til butik
Gå til Rockidan
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TESA BLÅ 4440 TAPE UDENDØRS 50MM
151 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK80,56 kr119,56 krKøb
2Proshop DK83 kr122 krKøb
3CompuMail DK105 kr105 krKøb
4LavprisVærktøj105 kr105 krKøb
5Mal og Spar129,95 kr129,95 krKøb
6Elvvs.dk138 kr138 krKøb
7Globaltools.dk147,5 kr147,5 krKøb
8Rockidan151 kr151 krKøb
9vvsfittings.dk265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm

PriceData har fulgt prisen på tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 80,56 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for tesa Precision Mask Outdoor afdækningstape 50 m x 50 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202680,56 kr3,44 kr (4%)
1. jun. 202684 kr3,44 kr (4%)
23. maj 202680,56 kr4,44 kr (5%)
22. maj 202685 kr4,44 kr (6%)
21. maj 202680,56 kr4,44 kr (5%)
20. maj 202685 kr4,44 kr (6%)
16. maj 202680,56 kr2,44 kr (3%)
15. maj 202683 kr2,44 kr (3%)
13. maj 202680,56 kr2,44 kr (3%)
8. maj 202683 kr2,44 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret