Gå til hovedindhold

tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk.

TesaVærktøj – tilbehørEAN: 4042448416810
Pris fra 37,08 krtil 795 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 757,92 kr (95% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 14. maj

Sammenlign priser på tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk. og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 37.08 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
37,08 kr
Til butik
tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk. billede

Produktspecifikationer

Mærke: TESA
Kategori: Special tape
Farve: 2
Artikel nr.: 77777-00005-00.
EAN: 4042448416810
Varenr.: 7091177
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Adhesive Nail adjustable 2kg Wallpaper
41 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Søm Tesa selvklæbende
44,95 kr
Til butik
Søm Tesa selvklæbende billede

Produktinformation

tesa® justerbare selvklæbende klæbesøm til tapet og gips egner sig perfekt til ophængning af ting, som ikke har en flad bagside, på indendørs sarte og strukturerede overflader som tapet og gips. Det er nemt, hurtigt og sikkert at få genstande til at hænge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: plakatophæng
EAN: 4042448416810
Varenr.: RSL1200326
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tesa Justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk.
67 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Powerstrips Klæbesøm 2 x 2 kg (Tapet)
68,69 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips klæbesøm, 2 kg, 2-pak, justerbar, hvid
69 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tesa Powerstrips klæbesøm 2 kg 2-pak justerbare, hvid
69 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesa® Klæbesøm 1 x 2kg Justerbar til tapet eller gips
74,24 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Beiersdorf Tesa 77777 Klæbesøm Billedkrog
83 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Klæbesøm tesa t/tapet, justerbar 2kg 2stk/pak
795 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK37,08 kr76,08 krKøb
2Proshop DK41 kr80 krKøb
3RedOffice Konpap44,95 kr44,95 krKøb
4Homeshop DK67 kr67 krKøb
5Hertels Boresko68,69 kr68,69 krKøb
6BilligVVS DK69 kr69 krKøb
7CompletVVS69 kr69 krKøb
8EL-GROSSISTEN74,24 kr74,24 krKøb
9CompuMail DK83 kr83 krKøb
10Nova Nordic A/S795 kr795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk. i 121 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 37,08 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for tesa® justerbart klæbesøm til tapet og gips (2 kg), 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202637,08 kr3,92 kr (10%)
30. maj 202641 kr3,92 kr (11%)
27. maj 202637,08 kr1,92 kr (5%)
26. maj 202639 kr1,92 kr (5%)
22. maj 202637,08 kr
21. maj 202637,92 kr1,08 kr (3%)
20. maj 202639 kr1,92 kr (5%)
16. maj 202637,08 kr3,08 kr (9%)
14. maj 202634 kr7 kr (17%)
7. maj 202641 kr7 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret