Gå til hovedindhold

tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent

TesaKablerEAN: 4063565252389
Pris fra 31 krtil 475 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 444 kr (93% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent
31 kr
Til butik
tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent billede

Produktinformation

Kontortape, 19 mm x 33 m, transparent

Produktspecifikationer

Mærke: tesa
Kategori: Tape lim
Artikel nr.: 59034-00000-00
EAN: 4063565252389
Varenr.: 3279222
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tesa Film Eco & Crystal Transparent Kontortape
64 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
10 stk Tesa Film kontortape, 19 mm, 33 meter
319 kr
Til butik
10 stk Tesa Film kontortape, 19 mm, 33 meter billede

Produktinformation

Kontortape 19 mm x 33 m praktisk og klar til daglig brug Denne kontortape er ideel til en lang række opgaver på kontoret eller i hjemmet. Med sin stærke klæbeevne og gennemsigtige udseende er tapen velegnet til indpakning, reparationer og papirarbejde. D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Lim
Farve: transparent
Størrelse: 19 mm x 33 m
EAN: 4063565252389
Varenr.: 881880208
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk Tesa Film kontortape, 19 mm, 33 meter
340 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
10 stk Tesa Film kontortape, 19 mm, 33 meter
340 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk Tesa Film kontortape, 19 mm, 33 meter
340 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
10 stk Tesa Film kontortape, 19 mm, 33 meter
475 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK31 kr70 krKøb
2CompuMail DK64 kr64 krKøb
3CompletVVS319 kr319 krKøb
4BilligVVS DK340 kr340 krKøb
5Greenline340 kr340 krKøb
6LavprisVVS340 kr340 krKøb
7LavprisVærktøj475 kr475 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent

PriceData har fulgt prisen på tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent i 181 dage. Laveste pris i perioden er 20 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 41 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for tesa Film Eco & Crystal office tape - 19 mm x 33 m - transparent de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202631 kr10 kr (24%)
17. jan. 202641 kr7 kr (21%)
15. jan. 202634 kr7 kr (26%)
6. dec. 202527 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret