Gå til hovedindhold

tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser

tesaKontortapeEAN: 4042448899743
Pris fra 23 krtil 45 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser
23 kr
Til butik
tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser billede

Produktinformation

tesafilm® Dobbeltklæbende tape er en ekstra tynd tape med klæbemiddel på begge sider. Perfekt til papir, pap og fotografier.

Produktspecifikationer

Mærke: tesa
Kategori: Tape lim
Artikel nr.: 57912-00000-02
EAN: 4042448899743
Varenr.: 3035337
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Tesa Dobbeltklæbende tape 7,5 m
-23%27,56 kr
Før 35,84 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tesa Dobbeltklæbende tape 7,5 m billede

Produktinformation

Som navnet antyder, er tesafilm® Dobbeltklæbende tape egnet til en lang række anvendelser, som kræver indsætning, ophængning eller usynlig sammenføjning af papir eller karton. Denne tape er pvc- og opløsningsmiddelfri. Den består af en meget aldersbestand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Tape
EAN: 4042448899743
Varenr.: 163.57912
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Tape Tesa Dobbeltklæbende 12mm x 7,5 Meter
36,19 kr
Til butik
Tape Tesa Dobbeltklæbende 12mm x 7,5 Meter billede

Produktinformation

Produktinfo: Type: Dobbeltklæbende tape Mærke: Tesafilm Størrelse: 7.5m x 12mm Farve: Transparent Ekstra: Inkluderer dispenser 3 hurtige: Tesafilm Dobbeltklæbende tape er ekstremt tynd med klæbemiddel på begge sider. Denne tape er ideel til anvendelse på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Dobbeltklæbende tape
Farve: Transparent
Størrelse: A4
EAN: 4042448899743
Varenr.: 187803
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tesa Doppels.Klebeb. 7,5m x 12mm transparent 57912
45 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK23 kr62 krKøb
2RedOffice Konpap27,56 kr27,56 krKøb
3Hertels Boresko36,19 kr36,19 krKøb
4CompuMail DK45 kr45 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser

PriceData har fulgt prisen på tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser i 181 dage. Laveste pris i perioden er 23 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for tesa film double-sided tape 7.5m x 12mm Transparent + dispenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202623 kr1 kr (4%)
14. maj 202624 kr1 kr (4%)
23. apr. 202623 kr1 kr (4%)
22. apr. 202624 kr1 kr (4%)
20. apr. 202623 kr1 kr (4%)
17. apr. 202624 kr1 kr (4%)
12. feb. 202623 kr3 kr (12%)
10. dec. 202526 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret