Gå til hovedindhold

tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m

tesaKontortapeEAN: 4063565017872
Pris fra 42 krtil 102 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 38 kr 3. apr.

Sammenlign priser på tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa Universal afdækningstape, 50 mm, 33 meter
42 kr
Til butik
Tesa Universal afdækningstape, 50 mm, 33 meter billede

Produktinformation

Afdækningstape 50 mm x 33 m synlig og effektiv beskyttelse i gul Denne gule afdækningstape er ideel til malerarbejde og andre opgaver, hvor en tydelig og præcis afdækning er nødvendig. Med en stærk klæbeevne og nem fjernelse sikrer tapen en ren og profes...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Håndværk
Farve: Blå
Størrelse: 50 mm x 33 m
EAN: 4063565017872
Varenr.: 881520119
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa Masking sPVC Plastering Tape 33m x 50mm Yellow
43 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesa afdækningstape 66001 50 mm x 33 m, gul
54,86 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj42 kr42 krKøb
2Proshop DK43 kr82 krKøb
3EL-GROSSISTEN54,86 kr54,86 krKøb
4CS MEGASTORE DK102 kr141 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m

PriceData har fulgt prisen på tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m i 62 dage. Laveste pris i perioden er 38 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 43 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 41 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for tesa 66001-00001-00 Rengøringstape Gul (L x B) 33.00 m x 50.00 mm 33 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202642 kr1 kr (2%)
8. maj 202643 kr1 kr (2%)
3. maj 202642 kr4 kr (11%)
3. apr. 202638 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret