Gå til hovedindhold

tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m

TesaTapeEAN: 4042448874740
Pris fra 36 krtil 89 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 32 kr 3. apr.

Sammenlign priser på tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tesa afdækningstape med papir, 180 mm, 25 meter
36 kr
Til butik
Tesa afdækningstape med papir, 180 mm, 25 meter billede

Produktinformation

Afdækningstape med papir 180 mm x 25 m effektiv beskyttelse til større områder Den brede afdækningstape med papir er ideel til malerprojekter og opgaver, der kræver afdækning af større overflader. Kombinationen af tape og papir sikrer hurtig og nem afdæk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tesa
Kategori: Håndværk
Størrelse: 180 mm x 25 m
EAN: 4042448874740
Varenr.: 881662512
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
tesa afdækningstape med papir 4364, 180 mm x 25 m
38,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m
56,91 kr
Til butik
Gå til Mal og Spar
TrustScore 5 ud af 54,8
Tesa Easy Cover, Papir 25x0.18m
59 kr
Til butik
Gå til MestersMaling.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Tesa Easy Cover 25m x 18cm - Papir-masker
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj36 kr36 krKøb
2EL-GROSSISTEN38,25 kr38,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK56,91 kr95,91 krKøb
4Mal og Spar59 kr59 krKøb
5MestersMaling.dk89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m

PriceData har fulgt prisen på tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m i 183 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for tesa 04364-00001-01 Afdækningspapir (L x B) 25.00 m x 180.00 mm 25 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202636 kr2,25 kr (6%)
8. maj 202638,25 kr2,25 kr (6%)
3. maj 202636 kr4 kr (13%)
3. apr. 202632 kr4 kr (11%)
21. mar. 202636 kr23 kr (39%)
20. mar. 202659 kr23 kr (64%)
3. mar. 202636 kr4 kr (13%)
14. feb. 202632 kr6,25 kr (16%)
13. feb. 202638,25 kr6,25 kr (20%)
5. feb. 202632 kr24,91 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret