Gå til hovedindhold

Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser

KärcherHøjtryksrensereEAN: 4054278633428
Pris fra 657 krtil 1.189 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 532 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 644 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 657 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Rens til flade overflader
657 kr
Til butik
Kärcher Rens til flade overflader billede

Produktinformation

Kärcher T 7 PLUS T-Racer - Rens til flade overflader - til trykvasker - for Kärcher K 4, K 5, K 7

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 2.644-074.0
EAN: 4054278633428
Varenr.: 995749705
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Tilbehør T 7 PLUS T-Racer
663 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher T 7 Plus Terrasserenser - Til højtryksrenser
704 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser
809 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser
829 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher Rens til flade overflader
859 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher Terasstvätt T-Racer T7 Plus
-17%990 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Terrassevasker T-Racer T7 Plus
-13%1.189 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK657 kr657 krKøb
2Proshop DK663 kr702 krKøb
3CS MEGASTORE DK704 kr743 krKøb
4Boligcenter DK809 kr809 krKøb
5Vivas DK829 kr908 krKøb
6Ultrashop859 kr859 krKøb
7Teknikproffset DK990 kr1.039 krKøb
8Estore DK1.189 kr1.189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser

PriceData har fulgt prisen på Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser i 154 dage. Laveste pris i perioden er 592 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 831 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 674 kr.

Den nuværende pris på 657 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Terrasserense - Kärcher T 7 Plus T-Racer overfladerenser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026657 kr6 kr (1%)
30. maj 2026663 kr3 kr (0%)
29. maj 2026666 kr33 kr (5%)
25. maj 2026699 kr24 kr (4%)
7. maj 2026675 kr4 kr (1%)
6. maj 2026671 kr14 kr (2%)
5. maj 2026657 kr6 kr (1%)
4. maj 2026663 kr36 kr (5%)
3. maj 2026699 kr28 kr (4%)
2. maj 2026671 kr14 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret