Gå til hovedindhold

Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A

TerraillonElektronikEAN: 3094570139557
Pris fra 207 krtil 559 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 352 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 207 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Terraillon Febertermometer Non Contact 13
207 kr
Til butik
Terraillon Febertermometer Non Contact 13 billede

Produktinformation

Terraillon Febertermometer Non Contact 13

Produktspecifikationer

Mærke: Terraillon
Artikel nr.: TER13955
EAN: 3094570139557
Varenr.: 1000486908
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Terraillon Febertermometer Non Contact
-54%254 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Terraillon Febertermometer Non Contact billede

Produktinformation

Med denna icke-kontakt infraröda termometer kan du mäta temperaturen hos ditt barn på 1 sekund och den är mer hygienisk eftersom den mäter utan hudkontakt. Termometern kan också användas för mätning av ytförmål som t.ex nappflaska eller visa rumstemperatur.

Produktspecifikationer

Mærke: Terraillon
Kategori: Termometer
EAN: 3094570139557
Varenr.: 38-90403
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Terraillon THERMO DISTANCE Termometer Grå Hvid
259 kr
Til butik
Terraillon THERMO DISTANCE Termometer Grå Hvid billede

Produktinformation

Oplev præcision og lethed med Terraillon Hvidgr Termometer THERMO DISTANCE. Dette moderne digitaltermostat er designet til at give hurtige og nøjagtige målinger af kropstemperatur uden direkte kontakt. Ideel til både børn og voksne, kan dette termometer b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Terraillon
Kategori: Termometre
EAN: 3094570139557
Varenr.: 87874
Gå til SmartaSaker DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Febertermometer til panden
309 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A
469 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Febertermometer Termo Distance Non Contact
-13%559 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK207 kr207 krKøb
2Teknikproffset DK254 kr303 krKøb
3Ultrashop259 kr259 krKøb
4SmartaSaker DK309 kr309 krKøb
5InkClub DK469 kr469 krKøb
6Estore DK559 kr559 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 188 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 223 kr.

Den nuværende pris på 207 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Terraillon Febertermome Thermo Distance Non Contact TER13955 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026207 kr21 kr (9%)
20. apr. 2026228 kr31 kr (12%)
11. apr. 2026259 kr11 kr (4%)
21. feb. 2026248 kr3 kr (1%)
13. feb. 2026245 kr46 kr (23%)
12. feb. 2026199 kr49 kr (20%)
11. feb. 2026248 kr49 kr (25%)
8. jan. 2026199 kr5 kr (2%)
18. dec. 2025204 kr16 kr (9%)
9. dec. 2025188 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret