Gå til hovedindhold

Wortmann TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80

WortmannElektronikEAN: 4039407086504
Pris fra 3.114 krtil 3.237 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 123 kr (4% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3114 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE Micro PC Celeron N5100 8GB 240GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro
3.114 kr
Til butik
TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE Micro PC Celeron N5100 8GB 240GB Intel Iris Xe Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.2 - Win 11 Pro - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Wortmann
Artikel nr.: 1000096
EAN: 4039407086504
Varenr.: 1003432782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80
3.237 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.114 kr3.114 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.237 kr3.237 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80

PriceData har fulgt prisen på TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80 i 125 dage. Laveste pris i perioden er 3.114 kr (registreret d. 13. februar 2026), højeste er 3.557 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.179 kr.

Den nuværende pris på 3.114 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for TERRA PC-Micro 3100 SILENT GREENLINE - Barebone - Micro PC 1 x Celeron N5100 / op til 2.8 GHz - RAM 8 GB - SSD 240 GB - NVMe - UHD Graphics - IEEE 80 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.114 kr1 kr (0%)
23. maj 20263.115 kr4 kr (0%)
22. maj 20263.119 kr4 kr (0%)
1. maj 20263.115 kr442 kr (12%)
30. apr. 20263.557 kr443 kr (14%)
1. apr. 20263.114 kr1 kr (0%)
29. mar. 20263.115 kr1 kr (0%)
27. feb. 20263.114 kr1 kr (0%)
26. feb. 20263.115 kr1 kr (0%)
13. feb. 20263.114 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret