Gå til hovedindhold

Wortmann TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel

WortmannComputer – tilbehørEAN: 4039407081516
Pris fra 977 krtil 1.701 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 724 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 977 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TERRA MOBILE Dockingstation 800 USB-C/A inkl.135W Netzteil und USB C/A Kabel
977 kr
Til butik
TERRA MOBILE Dockingstation 800 USB-C/A inkl.135W Netzteil und USB C/A Kabel billede

Produktspecifikationer

Mærke: Wortmann
Artikel nr.: TERRA DOCKINGSTATION 800
EAN: 4039407081516
Varenr.: 1002552586
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel
1.701 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK977 kr977 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.701 kr1.701 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel

PriceData har fulgt prisen på TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel i 132 dage. Laveste pris i perioden er 977 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 2.136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.167 kr.

Den nuværende pris på 977 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for TERRA MOBILE dockingstation 800 USB-C/A inkl. 135W strømforsyning og USB C/A-kabel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026977 kr1 kr (0%)
22. maj 2026978 kr1 kr (0%)
8. maj 2026977 kr13 kr (1%)
13. apr. 2026990 kr10 kr (1%)
2. apr. 20261.000 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026999 kr184 kr (16%)
3. mar. 20261.183 kr19 kr (2%)
29. jan. 20261.202 kr6 kr (1%)
24. jan. 20261.196 kr2 kr (0%)
23. jan. 20261.198 kr938 kr (44%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret