Gå til hovedindhold

THQ Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform

THQSpilEAN: 5061077020402
Pris fra 289 krtil 474 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform
289 kr
Til butik
Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform billede

Produktinformation

Platformspillet Terminator 2D: No Fate leverer arkadeinspireret action med karakteristisk pixelgrafik og missioner inspireret af Terminator 2: Judgment Day. Spil som Sarah Connor, T-800 og John Connor på tværs af actionfyldte missioner, stå over for T-1000, og kæmp for at stoppe Skynet i en historie, der blander ikoniske filmøjeblikke med originale scenarier og flere slutninger. Spilbare karakterer: Sarah Connor, T-800 og John Connor Fremtidskrigsmissioner, hvor du leder Modstandsbevægelsen som John Connor Historien blander filmscener med nye scenarier Flere slutninger Adrenalinfyldt arkadespil med pixelgrafik Få en komplet arkadeoplevelse, der indfanger uforglemmelige Terminator 2-øjeblikke, samtidig med at den tilføjer nye twists til kampen for overlevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: THQ
Kategori: Spil
Artikel nr.: 5061077020402
EAN: 5061077020402
Varenr.: 3371716
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Terminator 2d: No Fate (day 1 Edition) - PS5
329,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PS5 Terminator 2D: NO FATE - Day One Edition
474 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK289 kr328 krKøb
2Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK474 kr513 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform

PriceData har fulgt prisen på Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform i 167 dage. Laveste pris i perioden er 289 kr (registreret d. 24. maj 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 317 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Terminator 2D: No Fate (Day One Edition) - Sony PlayStation 5 - Platform de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026289 kr36 kr (11%)
23. maj 2026325 kr10 kr (3%)
22. maj 2026335 kr9 kr (3%)
19. maj 2026326 kr27 kr (9%)
13. maj 2026299 kr11 kr (4%)
22. apr. 2026310 kr1 kr (0%)
15. apr. 2026309 kr16 kr (5%)
27. mar. 2026325 kr20 kr (7%)
4. mar. 2026305 kr2 kr (1%)
25. feb. 2026307 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret