Gå til hovedindhold

Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router

TendaBroer og routereEAN: 6932849424676
Pris fra 299 krtil 419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 284 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Tenda TE3L BE3600 Trådløs router Desktop Wi-Fi 7
299 kr
Til butik
Tenda TE3L BE3600 Trådløs router Desktop Wi-Fi 7 billede

Produktinformation

Tenda TE3L BE3600 - Trådløs router - Wi-Fi 7 - 3x 1GbE - Dual Band

Produktspecifikationer

Mærke: Tenda
Artikel nr.: TE3L
EAN: 6932849424676
Varenr.: 1003351649
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router
331 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Wi?Fi 7 router Tenda TE3L BE3600 - Dual Band, 3× 1GbE
-31%359 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Wi?Fi 7 router Tenda TE3L BE3600 - Dual Band, 3× 1GbE
-30%379 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Tenda TE3L BE3600 Trådløs router Desktop Wi-Fi 7
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK299 kr299 krKøb
2CS MEGASTORE DK331 kr370 krKøb
3Boligcenter DK359 kr359 krKøb
4Vivas DK379 kr448 krKøb
5Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router

PriceData har fulgt prisen på Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router i 180 dage. Laveste pris i perioden er 284 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 345 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Tenda TE3L v1.0 BE3600, Wi-Fi 7 (802.11be), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, Sort, Bordplade router de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026299 kr6 kr (2%)
19. maj 2026305 kr7 kr (2%)
12. maj 2026312 kr36 kr (10%)
11. maj 2026348 kr3 kr (1%)
10. maj 2026351 kr3 kr (1%)
9. maj 2026348 kr1 kr (0%)
7. maj 2026349 kr3 kr (1%)
3. maj 2026352 kr3 kr (1%)
1. maj 2026349 kr3 kr (1%)
30. apr. 2026352 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret