Gå til hovedindhold

Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS

TeltonikaNetværkEAN: 4779027312781
Pris fra 524 krtil 679 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 155 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 410,3 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Trm250 Industrial Lte Usb Modem
524 kr
Til butik
Teltonika Trm250 Industrial Lte Usb Modem billede

Produktinformation

Fremtidssikret NB-IoT og LTE Cat-M1, bagudkompatibel med 2G Micro USB-grænseflade leverer strøm og data, forenkler implementering Robust aluminiumsindkapsling, fungerer fra -40 til 75 °C i barske miljøer Understøttelse af ekstern SMA-antenne øger dækningen i områder med svagt signal Standardprotokoller TCP/UDP/HTTP(S)/FTP(S)/QMI gør systemintegration nemmere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Routere
Artikel nr.: TRM250000000
EAN: 4779027312781
Varenr.: 5011165784
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TRM250 Trådløs mobilmodem Ekstern
525 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRM250 - Trådløs mobilmodem - 4G LTE - USB
543 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS
543 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks TRM250 INDUSTRIAL CELLULAR
679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK524 kr610,25 krKøb
2CompuMail DK525 kr525 krKøb
3CS MEGASTORE DK543 kr582 krKøb
4Proshop DK543 kr582 krKøb
5Ultrashop679 kr679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS

PriceData har fulgt prisen på Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS i 183 dage. Laveste pris i perioden er 323,08 kr (registreret d. 28. januar 2026), højeste er 524 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 413 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er 27% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Teltonika TRM250 Industrial Cellular Modem LTE Cat-M1/NB-IoT/EGPRS de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026524 kr22 kr (4%)
29. maj 2026502 kr22 kr (4%)
28. maj 2026524 kr22 kr (4%)
19. maj 2026502 kr33 kr (7%)
14. apr. 2026469 kr18 kr (4%)
13. apr. 2026451 kr20,67 kr (5%)
10. apr. 2026430,33 kr20,03 kr (5%)
27. mar. 2026410,3 kr48,7 kr (11%)
22. mar. 2026459 kr34 kr (7%)
21. mar. 2026493 kr34 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret