Gå til hovedindhold

TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD

TeltonikaUPS – tilbehørEAN: 4779027312408
Pris fra 888 krtil 1.159 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 271 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 876 kr 10. maj

Sammenlign priser på TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 888 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika TRB140 Gateway Ekstern
888 kr
Til butik
Teltonika TRB140 Gateway Ekstern billede

Produktinformation

Teltonika TRB140 - Gateway - 1GbE - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: TRB140003000
EAN: 4779027312408
Varenr.: 995614091
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRB140 Industrial Rugged LTE Gateway
894 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika TRB140 - Gateway - 1GbE - LTE B1/B20/B28/B3/B7/B8
919 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika TRB140 4G LTE gateway - 1 GbE, Cat 4
-2%1.049 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Trb140 4g Iot Gateway Rj45
-0%1.061 kr
Før 1.061,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika TRB140 4G LTE gateway - 1 GbE, Cat 4
-2%1.069 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika TRB140 Gateway Ekstern
1.159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK888 kr888 krKøb
2Proshop DK894 kr933 krKøb
3CS MEGASTORE DK919 kr958 krKøb
4Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
5Dustin DK1.061 kr1.147,25 krKøb
6Vivas DK1.069 kr1.138 krKøb
7Ultrashop1.159 kr1.159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD

PriceData har fulgt prisen på TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD i 179 dage. Laveste pris i perioden er 829 kr (registreret d. 16. februar 2026), højeste er 919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 885 kr.

Den nuværende pris på 888 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for TELTONIKA TRB140 LTE GATEWAY, LINUX BASED INDUSTRIAL REMOTE BOARD de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026888 kr11 kr (1%)
29. maj 2026899 kr18 kr (2%)
28. maj 2026881 kr6 kr (1%)
27. maj 2026887 kr6 kr (1%)
22. maj 2026881 kr24 kr (3%)
17. maj 2026905 kr11 kr (1%)
16. maj 2026894 kr13 kr (1%)
14. maj 2026907 kr7 kr (1%)
13. maj 2026900 kr20 kr (2%)
11. maj 2026880 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret