Gå til hovedindhold

Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne

TeltonikaNetværkEAN: 4779027312453
Pris fra 1.474 krtil 1.879 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 405 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.215 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1474 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTX10 Trådløs router
1.474 kr
Til butik
Teltonika RUTX10 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUTX10000000
EAN: 4779027312453
Varenr.: 994882579
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutx10 Dual-band Wifi Enterprise Router
1.499 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne
1.511 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTX10 Professional Ethernet Router - Wireless router Bluetooth 4.0
1.511 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUTX10 INDUSTRIAL ETHERNET
1.879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.474 kr1.474 krKøb
2Dustin DK1.499 kr1.585,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.511 kr1.511 krKøb
4Proshop DK1.511 kr1.511 krKøb
5Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.166,86 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.274 kr.

Den nuværende pris på 1.474 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Teltonika RUTX10 - Trådløs router 4-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - DIN monterbar på skinne de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.474 kr25 kr (2%)
2. jun. 20261.499 kr11 kr (1%)
1. jun. 20261.488 kr115 kr (8%)
29. maj 20261.373 kr116 kr (9%)
22. maj 20261.257 kr146 kr (10%)
21. maj 20261.403 kr107 kr (8%)
20. maj 20261.296 kr72 kr (6%)
24. apr. 20261.224 kr8 kr (1%)
22. apr. 20261.216 kr8 kr (1%)
18. apr. 20261.224 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret