Gå til hovedindhold

Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

TeltonikaNetværkEAN: 4779051848010
Pris fra 3.835 krtil 4.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 684 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.704 kr 10. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3835 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTM20 5G Trådløs router
3.835 kr
Til butik
Teltonika RUTM20 5G Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUTM20  - Trådløs router - Wi-Fi 5 - 5G

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUTM20
EAN: 4779051848010
Varenr.: 1003864662
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutm20 Compact Industrial 5g Router
4.124 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2
4.157 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTM20 - Trådløs router - WWAN 2-port switch - 1GbE - Wi-Fi 5 - Dual Band - 5G, 4G, 3G - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar, væg-monterbar
4.240 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika RUTM20 Trådløs router
4.429 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Teltonika RUTM20 5G trådløs router - Wi‑Fi 5
-8%4.499 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika RUTM20 5G trådløs router - Wi‑Fi 5
-8%4.519 kr
Før 4.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.835 kr3.835 krKøb
2Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb
3Proshop DK4.157 kr4.157 krKøb
4CS MEGASTORE DK4.240 kr4.240 krKøb
5Ultrashop4.429 kr4.429 krKøb
6Boligcenter DK4.499 kr4.499 krKøb
7Vivas DK4.519 kr4.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 i 125 dage. Laveste pris i perioden er 3.704 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 4.994 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.011 kr.

Den nuværende pris på 3.835 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Teltonika RUTM20 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 5G 4G 3G - DIN rail mountable surface-mountable wall-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 20263.835 kr76 kr (2%)
12. maj 20263.759 kr55 kr (1%)
10. maj 20263.704 kr55 kr (1%)
8. maj 20263.759 kr21 kr (1%)
3. maj 20263.780 kr5 kr (0%)
30. apr. 20263.785 kr37 kr (1%)
24. apr. 20263.822 kr80 kr (2%)
18. apr. 20263.902 kr45 kr (1%)
17. apr. 20263.857 kr78 kr (2%)
15. apr. 20263.935 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret