Gå til hovedindhold

Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840496
Pris fra 2.234 krtil 3.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 985 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.050 kr 26. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2234 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTM11 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2
2.234 kr
Til butik
Teltonika RUTM11 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 LTE - 3G 4G - DIN rail mountable wall-mountable surface-mountable - Router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 billede

Produktinformation

Trådløs router, WWAN 4-port switch, 1GbE, PPP, Wi-Fi 5, Dual Band, 3G, 4G, DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: RUTM11000000
EAN: 4779051840496
Varenr.: 3349925
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar
2.241 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUTM11 Trådløs router
2.294 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rutm11 Industrial Wifi Lte-router
2.369 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUTM11 (EU) WiFi 4G LTE CAT6
2.719 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router Gigabit Ethernet Teltonika RUTM11 - sort
3.199 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router Gigabit Ethernet Teltonika RUTM11 - sort
3.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.234 kr2.234 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.241 kr2.241 krKøb
3CompuMail DK2.294 kr2.294 krKøb
4Dustin DK2.369 kr2.455,25 krKøb
5Ultrashop2.719 kr2.719 krKøb
6Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
7Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 2.241 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.024 kr.

Den nuværende pris på 2.234 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Teltonika RUTM11 - Trådløs router - WWAN 4-port switch - 1GbE, PPP - Wi-Fi 5 - Dual Band - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, væg-monterbar, overflademonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20262.234 kr7 kr (0%)
2. jun. 20262.241 kr143 kr (7%)
31. maj 20262.098 kr29 kr (1%)
29. maj 20262.069 kr12 kr (1%)
28. maj 20262.081 kr31 kr (2%)
26. maj 20262.050 kr1 kr (0%)
25. maj 20262.051 kr12 kr (1%)
24. maj 20262.063 kr11 kr (1%)
23. maj 20262.074 kr12 kr (1%)
22. maj 20262.086 kr12 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret