Gå til hovedindhold

Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840168
Pris fra 1.672 krtil 2.049 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 377 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.444 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1672 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT951 Trådløs router
1.672 kr
Til butik
Teltonika RUT951 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika RUT951 - Trådløs router - WWAN 3-port switch 2,4 GHz - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: RUT951000000
EAN: 4779051840168
Varenr.: 1000488321
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT951 - Trådløs router - WWAN 3-port switch 2,4 GHz - 3G, 4G - DIN monterbar på skinne, overflademonterbar
1.767 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n
1.767 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
4G router Teltonika RUT951 - industriel mobilrouter med Wi‑Fi
-14%1.799 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut951 Industrial Lte Router
-0%1.811 kr
Før 1.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
4G router Teltonika RUT951 - industriel mobilrouter med Wi‑Fi
-14%1.819 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika RUT951 Trådløs router
2.049 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.672 kr1.672 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.767 kr1.767 krKøb
3Proshop DK1.767 kr1.767 krKøb
4Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
5Dustin DK1.811 kr1.897,25 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
7Ultrashop2.049 kr2.049 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n i 124 dage. Laveste pris i perioden er 1.444 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 1.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.490 kr.

Den nuværende pris på 1.672 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Teltonika RUT951 Industrial Cellular Router (RUT951000000 / Standard package with EU PSU) - Wireless router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.672 kr198 kr (13%)
1. jun. 20261.474 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.473 kr7 kr (0%)
30. maj 20261.480 kr3 kr (0%)
28. maj 20261.477 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.469 kr5 kr (0%)
25. maj 20261.474 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.475 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.465 kr13 kr (1%)
22. maj 20261.478 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret