Gå til hovedindhold

Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n

TeltonikaNetværkEAN: 4779051840700
Pris fra 408 krtil 699 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 291 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 392,14 kr 1. maj

Sammenlign priser på Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 408 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n
408 kr
Til butik
Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n billede

Produktinformation

Trådløs router 2,4 GHz, DIN monterbar på skinne

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Kategori: Router firewall
Artikel nr.: RUT140000000
EAN: 4779051840700
Varenr.: 3313987
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika RUT140 - Trådløs router 2,4 GHz - DIN monterbar på skinne
416 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika RUT140 Trådløs router
422 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Rut140 Industrial Wifi Wireless Router
474 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Router industri - Teltonika RUT140, 2x RJ45 100 Mb/s, IP30
-8%599 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Router industri - Teltonika RUT140, 2x RJ45 100 Mb/s, IP30
-7%619 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Teltonika Networks RUT140 (EU) Ethernet router,
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK408 kr447 krKøb
2CS MEGASTORE DK416 kr455 krKøb
3CompuMail DK422 kr422 krKøb
4Dustin DK474 kr560,25 krKøb
5Boligcenter DK599 kr599 krKøb
6Vivas DK619 kr698 krKøb
7Ultrashop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n

PriceData har fulgt prisen på Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n i 175 dage. Laveste pris i perioden er 392,14 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 470 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 427 kr.

Den nuværende pris på 408 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Teltonika RUT140 - wireless router - Wi-Fi - DIN rail mountable - Router N Standard - 802.11n de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026408 kr34 kr (8%)
19. maj 2026442 kr9 kr (2%)
15. maj 2026451 kr1 kr (0%)
14. maj 2026452 kr59,86 kr (15%)
1. maj 2026392,14 kr28,86 kr (7%)
25. apr. 2026421 kr8 kr (2%)
10. apr. 2026413 kr5 kr (1%)
20. feb. 2026408 kr6 kr (1%)
17. feb. 2026414 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026413 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret