Gå til hovedindhold

Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

Pris fra 5.202 krtil 6.124 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 922 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.436,09 kr 4. maj

Sammenlign priser på Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5202 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Teltonika ATRM50 Trådløs router
5.202 kr
Til butik
Teltonika ATRM50 Trådløs router billede

Produktinformation

Teltonika ATRM50 - Trådløs router - WWAN 1GbE - Wi-Fi 5 - 5G, 3G, 4G - skylle-monterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Teltonika
Artikel nr.: ATRM50100000
EAN: 4779051844869
Varenr.: 1003530433
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika ATRM50 - Trådløs router - WWAN 1GbE - Wi-Fi 5 - 5G, 3G, 4G - skylle-monterbar
5.225 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2
5.225 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Teltonika Atrm50 Transportation Router
6.124 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.202 kr5.202 krKøb
2CS MEGASTORE DK5.225 kr5.225 krKøb
3Proshop DK5.225 kr5.225 krKøb
4Dustin DK6.124 kr6.210,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2

PriceData har fulgt prisen på Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 4.436,09 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 5.819 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.545 kr.

Den nuværende pris på 5.202 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Teltonika ATRM50 - wireless router - WWAN - Wi-Fi 5 - 5G 3G 4G - flush-mountable - Wireless router 802.11a/b/g/n/Wi-Fi 5 Wave 2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.202 kr23 kr (0%)
29. maj 20265.225 kr269,87 kr (5%)
24. maj 20264.955,13 kr74,16 kr (1%)
21. maj 20265.029,29 kr45,06 kr (1%)
17. maj 20265.074,35 kr38,49 kr (1%)
13. maj 20265.112,84 kr393,34 kr (8%)
10. maj 20264.719,5 kr283,41 kr (6%)
4. maj 20264.436,09 kr283,81 kr (6%)
2. maj 20264.719,9 kr278,67 kr (6%)
26. apr. 20264.441,23 kr294,02 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret