Gå til hovedindhold

Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter

VikanRengøringsartiklerEAN: 5705022956100
Pris fra 148 krtil 581 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 433 kr (75% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 142 kr 7. maj

Sammenlign priser på Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 148 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Vikan Kort teleskopskaft med kliksystem, 580 - 1390 mm, Ø35 mm, Klik, Grå
-35%148 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Vikan Kort teleskopskaft med kliksystem, 580 - 1390 mm, Ø35 mm, Klik, Grå billede

Produktinformation

Dette korte robuste teleskopskaft passer til alle vores moppefremførere og er designet specifikt til rengøring af lodrette vægge, vinduer og andre blanke overflader.

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Børster og skafter
EAN: 5705022956100
Varenr.: 590146
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter
-20%183,2 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter billede

Produktinformation

Teleskopskaftet fra Vikan er et alsidigt redskab til professionel rengøring, der gør det nemt at nå selv de svært tilgængelige steder. Med en fleksibel længdejustering fra 58 cm til 139 cm kan du tilpasse skaftet til præcis den arbejdssituation, du står o...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skafter
EAN: 5705022956100
Varenr.: 55003559559544
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Teleskopskaft Vikan grå alu M/klik 58-139cm
272,19 kr
Til butik
Teleskopskaft Vikan grå alu M/klik 58-139cm billede

Produktinformation

Skaftet er robust og rengøringsvenligt, og nemt at justere i højden. Med robust og slidstærk lås. Skaftet er udviklet i samarbejde med ergoterapeuter og har et langt, isoleret håndtag i et slagfast materiale, der er behageligt at holde ved. Håndstøtten le...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rengøringsartikler til erhverv
Størrelse: 15.0 mm
EAN: 5705022956100
Varenr.: 167156
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Skaft, Vikan, Telescope w/click aluminium 29mmx1390mm Ø 29mm
581 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk148 kr148 krKøb
2Sikkerhedsgiganten183,2 kr183,2 krKøb
3Hertels Boresko272,19 kr272,19 krKøb
4CS MEGASTORE DK581 kr780 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter

PriceData har fulgt prisen på Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter i 155 dage. Laveste pris i perioden er 142 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 272,19 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 148 kr er 29% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Teleskopskaft med klik, Vikan, grå, PP/aluminium, 58-139 cm - 58 - 139 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | Koste-Skovle & Skafter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026148 kr35,2 kr (19%)
30. maj 2026183,2 kr35,2 kr (24%)
23. maj 2026148 kr35,2 kr (19%)
22. maj 2026183,2 kr35,2 kr (24%)
16. maj 2026148 kr4 kr (3%)
14. maj 2026144 kr1 kr (1%)
13. maj 2026143 kr2 kr (1%)
9. maj 2026145 kr3 kr (2%)
7. maj 2026142 kr6 kr (4%)
2. maj 2026148 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret