Gå til hovedindhold

Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter

VikanRengøringsudstyrEAN: 5705020029776
Pris fra 1.491 krtil 1.859,8 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 368,8 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.490 kr 21. maj

Sammenlign priser på Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1491 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Teleskopskaft med gevind, Vikan, Ø3,4cm, grå, glasfiber/PP
1.491 kr
Til butik
Teleskopskaft med gevind, Vikan, Ø3,4cm, grå, glasfiber/PP billede

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Rengøringsudstyr
Farve: 2
Artikel nr.: 2977
EAN: 5705020029776
Varenr.: 5101541
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Glasfiber teleskopskaft, ø34×1880-6000 mm, grå
-36%1.496,76 kr
Før 2.325 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter
-20%1.859,8 kr
Før 2.324,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter billede

Produktinformation

Teleskopskaftet fra Vikan er det perfekte redskab til rengøring af udvendige rør med 5371x og 5374x. Med en fleksibel længde på 188 cm til 600 cm kan du nemt nå selv de svært tilgængelige steder. Teleskopskaftet er lavet af holdbare materialer som PP og g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skafter
EAN: 5705020029776
Varenr.: 55003560706424

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.491 kr1.491 krKøb
2Globaltools.dk1.496,76 kr1.496,76 krKøb
3Sikkerhedsgiganten1.859,8 kr1.859,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter

PriceData har fulgt prisen på Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.456,85 kr (registreret d. 15. december 2025), højeste er 1.564 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.495 kr.

Den nuværende pris på 1.491 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Teleskopskaft med gevind, Vikan, grå, PP/glasfiber, 188-600 cm - 188 - 600 cm | Skafter | Koste-Skovle & Skafter | Skafter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.491 kr2 kr (0%)
28. maj 20261.493 kr2 kr (0%)
23. maj 20261.495 kr5 kr (0%)
21. maj 20261.490 kr2 kr (0%)
14. maj 20261.492 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.494 kr2,76 kr (0%)
5. maj 20261.496,76 kr1,76 kr (0%)
3. maj 20261.495 kr5 kr (0%)
30. apr. 20261.490 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.491 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret