Gå til hovedindhold

Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT

VikanHåndværkEAN: 5705022906006
Pris fra 67 krtil 86,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 19,5 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 67 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Vikan teleskopskaft med gevind - 100-180cm
67 kr
Til butik
Vikan teleskopskaft med gevind - 100-180cm billede

Produktinformation

Teleskopskaft med gevind og maks længde på 180cm til malerruller Telskopskaft til malerruller Dette teleskopskaft er fremstillet i aluminimum og har kraftige palst greb som ligger godt i hånden. Skaftet kan indstilles valgfrit i længden imellem 100 og 180...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Håndværk
Størrelse: 100-180cm
EAN: 5705022906006
Varenr.: 881662260
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Teleskopskaft m/gevind, ø26×1005-1800 mm, alu/sort
-36%67,76 kr
Før 105,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT
-20%84,2 kr
Før 105,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT billede

Produktinformation

Opnå en effektiv og problemfri rengøring med dette Teleskopskaft med gevind fra Vikan. Dette teleskopskaft er specielt designet til brug med kondensskrabere og har en holdbar konstruktion, der sikrer langvarig brug. Fremstillet af stål og aluminium, kombi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Vikan
Kategori: Skafter
EAN: 5705022906006
Varenr.: 55003560804728
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Skaft til malerrulle, 120-200 cm - Vikan
86,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj67 kr67 krKøb
2Globaltools.dk67,76 kr67,76 krKøb
3Sikkerhedsgiganten84,2 kr84,2 krKøb
4WATTOO.DK86,5 kr86,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT i 180 dage. Laveste pris i perioden er 65,95 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 67,76 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 67 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Teleskopskaft med gevind, kun til kondensskraber, Vikan, stål, aluminium, 100-180 cm - 100 - 180 cm | Skafter | Husholdningsrengøringsrekvisitter | NODISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202667 kr
8. maj 202667,76 kr
21. mar. 202667 kr
20. mar. 202667,76 kr
14. feb. 202667 kr
13. feb. 202667,76 kr
5. feb. 202667 kr
3. feb. 202667,76 kr
21. jan. 202667 kr
19. jan. 202667,76 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret